Yazılım

iPhone kullanıcılarına WhatsApp'tan kötü haber

WhatsApp artık iPhone'da ücretli oluyor.

iPhone kullanıcılarına WhatsApp'tan kötü haber

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp ücretsiz olması sebebiyle mobil kullanıcılar tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor. Ancak WhatSapp'ın CEO'sunun yaptığı açıklama iPhone kullanıcılarının canını sıkacak gibi görünüyor.

WhatsApp'ın CEO'su yaptığı açıklamalarda WhatsApp'ın artık iPhone için de ücretli olacağını açıkladı. Zaten bir süredir WhatsApp'ın ücretli olacağı konuşuluyordu, sonunda bu gerçek oldu ve WhatsApp'ın CEO'su Jan Koum yaptığı açıklamada uygulamanın 0,99 dolar ücretle indirilmesinin yanında yıllık olarak da 0,99 dolar kullanım ücreti alacaklarını söyledi.

1363850002_101928499file.jpeg

CEO, Almanya'da yaptığı açıklamada, daha önce Android, Blackberry, Nokia ve Windows Phone kullanıcılarına uygulanan abonelik modelinin iOS için de hayata geçirileceğini söylediği iddia edildi. Ayrıca açıklamada CEO'nun WhatsApp'ın mobil uygulama olarak kullanılacağını söylediği belirtildi.

Yorumlar
yılda bir dolar para değil, iletişim önemlidir, hele whatsapp gibi fonksiyonel bir programla iletişim çok çok güzel...
Cevapla
ali
Biton alternatif varken kimse kullanmaz
Cevapla
hode
Valla messageMe var Gül gibi kullanıyoruz. Yolun açık olsun whatsapp
Cevapla
Misafir
android için de ücretli olacak mi
Cevapla
Misafir
Arkadaş kullan skype rahat et her türlü. Hem görüntülü konuş hem sesli. İstersen dosya bile paylaş.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.