Yazılım

İşte Serdar Kuzuloğlu’nun yeni girişimi Gozimo açıldı!

İnterneti yeniden keşfetmek için Gozimo’yu yükle ve tavşanı takip et!

İşte Serdar Kuzuloğlu’nun yeni girişimi Gozimo açıldı!

Gozimo: İnterneti Yeniden Keşfet!

Gozimo, aradığın şeylerle ilgili en doğru tavsiyeleri verecek, web sitelerini daha kullanışlı hale getirecek ve interneti yeniden keşfetmeni sağlayacak ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir. Gozimo sayesinde satın almak istediğin ürünün en uygun fiyatlı seçeneğini görebilir, araştırdığın konudaki en güvenilir kaynağa ulaşabilir ya da sıkça kullandığın sitelerde eksikliğini hissettiğin işlevlere kavuşabilirsin. Bütün bunlar için yükledikten sonra kimi zaman ekranda belirecek özel Gozimo ikonuna dikkat etmen yeterli. İlgilendiğin konuya yönelik en iyi tavsiyeleri bu ikonun üstüne geldiğinde bulacaksın. Tıklayıp inceleyebilir ya da ilgilenmeden bulunduğun sayfada kalabilirsin. Twitter, Facebook ve benzeri popüler sitelerdeyse birçok yeni özellik hiçbir şey yapmadan otomatik olarak kullanıma açılacak!

1377946293_serdarkuzuloglu-700x325.jpg

İnterneti yeniden keşfetmek için Gozimo’yu yükle ve tavşanı takip et!
İşte Gozimo ayrıcalıklarından birkaçı;

- En uygun fiyat: Elektronik ticaret sitelerinin sunduğu fiyat avantajlarının hepimiz farkındayız. Ama her ürünün neredeyse yüzlerce farklı adreste satıldığı bir ortamda en uygun fiyatlısını bize kim gösterecek? Elbette Gozimo! Gozimo’yu yükledikten sonra birçok popüler ürünün daha ucuza satıldığı seçenekler ikonumuzun ucunda seni bekliyor olacak. Satın almaya yönelik karar her zaman sana kalmış. 

- Bambaşka bir internet: Milyonlarca kişinin ana ekranı haline gelen Twitter, Gozimo ile yepyeni özelliklere kavuşuyor. Örneğin artık kullandığın popüler şarkı sitelerinden link içeren her mesajda Twitter’dan ayrılmadan mesajın içinde parçayı dinleyebileceksin. Kullandıkça bir daha vazgeçemeyeceğin diğer sürpriz özellikleri de Gozimo’yu yükledikten sonra göreceksin.

1377946303_gozimo-420x215.jpg- Webdeki yol arkadaşın: İnternette zamanımızın çoğunu aradığımız şeyleri bulmak için harcıyoruz. Bu konuda her zaman başarılı olduğumuz da söylenemez. Peki bütün bunlara uğraşmadan ulaşmanın bir yolu yok mu? Yeni tanıtılan bir ürünle ilgili bilgi edinmek için gezinirken inceleme videolarına, satış fiyatına, forumlardaki kullanıcı izlenimlerine kolayca ulaşsak nasıl olurdu? Sevdiğimiz bir şarkıcının klibini seyrederken konserinden haberdar olsak, bitmeyen dertlerimizle uğraşırken uzman görüşlerine ulaşsak, alışveriş anında tasarruf ettirecek tavsiyeler alsak, tatil derdine düşmüşken beklenmedik bir destek bulsak ya da bir heyecanı yeniden yaşarken ölümsüzleştirmek için tavsiyelere ulaşsak fena mı olurdu? Gozimo senin için en iyi ve doğru kaynakları düzenli olarak tarayarak tavsiyelerde bulunacak. En ilgili ve faydalı bilgilere arama derdine düşmeden ulaşmak için Gozimo’yu yüklemen yeterli. 

Gozimo asla...
- Ziyaret ettiğin web sitelerini ya da yaptığın aramaları kaydetmez.
- Sana ait hiçbir profil bilgisi sormaz, saklamaz.
- Reklam amacıyla yanıltıcı içerik ya da yönlendirme yapmaz.
- Üçüncü kurum ya da şahıslarla hiçbir bilgiyi paylaşmaz.
- Senden gelecek soru ve önerilere kulağını tıkamaz.
- Markaları değil seni düşünür. 

Gozimo Nedir? 

Gozimo'yu ilk kullananlardan olmak için tıklayın: http://www.gozimo.com/

Yorumlar
Gayet guzel mobil kulanimi acilinca tekrar haber edin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.