Yazılım

Kişisel ilgi alanlarınız telefonunuza taşınıyor!

İlgi alanlarınızı telefonunuza taşımak artık çok kolay!


Mobil mesaj servisi olan Audingo kullanıcılarına görülmemiş bir imkan sunuyor. Televizyon ve radyo ile bağlantınızı artıracak olan Audingo şimdiden yaygınlaşmaya başladı.

Audingo
ses ve video mesajlarını telefonunuza metin, e-mail ya da telefon görüşmesi olarak gönderiyor. Matt Merritt'in yaptığı açıklamalara göre Audingo ilgi alanlarınıza ve organizasyonlarınıza göre sizi bilgilendiriyor ve büyük bir dertten kurtarıyor. Firmanın tanıtımlarına göre Audingo yakın bir arkadaşınız olacak.

1342870224_audingo.jpg

Kullanıcılar ilk olarak sisteme isim, doğum tarihi ve şifre ile giriş yapıyor. Facebook ve Google hesabıyla da bağlantı sağlanabiliyor. Daha sonra mesajınızın sesli mesaj, e-mail ya da metin olarak size ulaşmasını istediğiniz yolu seçiyorsunuz. Günden güne ya da haftada bir gibi sıklık seçenekleri bulunuyor.

Uygulama sadece TV ve radyo ilgi alanlarıyla da ilgilenmiyor, insanların işleri, dinleri, politik düşünceleri ve spor takımlarıyla da ilgilenen bir yakın arkadaş gibi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.