Yazılım

LogMeIn IOS'lar için ücretsiz

LogMeIn, bir ürünün belirli özelliklerini ücretsiz olarak sunup daha fazlası için para talep etme (freemium) modeline karşı koyamamış gibi görünüyor.


LogMeIn aynı işlevi daha önce Apple Store?da 29.99$?a satılan LogMeIn Ignitionuygulamasıyla ücretli şekilde yapıyordu. LogMeIn ücretsiz olarak sunulan uygulamaları içinde LogMeIn Pro aboneliğini de yıllık 40$?lık ücret karşılığında açmak mümkün olacak. Bunu yapan kullanıcılar masaüstünden HD video ve ses akışı, dosya transferi ve bulut tabanlı servislerle entegrasyonu gibi özellikler kazanacak.

LogMeIn, Ignition uygulamasını da Apple Store'da tutmaya devam edecek ve eski Ignition kullanıcılarına destek verecek. Bu uygulama için para vermiş olanlar daPro özelliklerinden otomatik olarak faydalanabilecek. Ücretsiz olarak sunulan LogMeIn uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz. Uygulamayı iPhone veya iPad?e indirdikten sonra uygulama üzerinden hızlı bir şekilde üyelik kaydınızı yapın. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresine gelen onay postasındaki bağlantıya tıklayıp üyeliği başlattıktan sonra Mac veya PC üzerinden logmein.com adresine girin, üye girişi yapın ve sisteminiz için uygun LogMeIn istemcisini indirin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.