Yazılım

Messageme'in fendi Whatsapp'ı yendi!

Whatsapp'ın tahtını bu uygulama sarsabilir.

Messageme'in fendi Whatsapp'ı yendi!

Bildiğiniz gibi Whatsapp şuanda ünyanın en popüler anlık mesajlaşma yazılımı. Ancak şimdilik! Neden mi?  Çünkü Whatsapp benzeri Messageme uygulaması hızla yayılmaya başladı. Mesajlaşma uygulaması o kadar çok ilgi gördü ki App Store'da birkaç günde en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sıraya çıktı.

Messageme uygulaması Whatsapp'ın aksine ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu uygulamaya e-posta veya Facebook hesabınızdan kayıt olmanız mümkün. BlackBerry Messenger gibi çalışan Messageme'de arkadaşlarınızla konuşmanız için PIN numaranızı paylaşmanız yeterli. PIN numaranızı paylaştığınız arkadaşlarınız sizi Messageme üzerinden ekliyor ve sohbet başlıyor.

1363109047_101928499file.jpeg

Messageme iOS kullanıcılarına özel bazı özellikleri de içinde barındırıyor. iTunes üzerinden arkadaşlarınıza sevdiğiniz müzikleri gönderebiliyorsunuz. Ayrıca fotoğraf, ses kaydı, konum bilgisi ve resim çizimleri gibi Whatsapp'da bulunmayan bazı özellikleri de kullanmanız mümkün.

Ayrıca Messageme'ın Whatsapp'tan bir farkı da tablet üzerinde de kullanılabilir olması. Uygulama 7 Mart tarihinde hem iOS hem Android platformları için yayınlandı. Bakalım hangi uygulama bu savaşı  kazanacak?

Yorumlar
özgür
WhatsApp artik ucretli olacagi icin ve guvenlik konusundaki açıkları sebebiyle elestiri aliyordu.
Cevapla
huso
whatsapta foto konum bilgisi var.admin biraz dikkat
Cevapla
serdar
Halt ermişsin sen mesaj ve resim olayından başka bir özelliği varmış gibide konuşuyor
Cevapla
Wp platformuna gelir mi acaba
Cevapla
message me whatsapp ı ezer geçer çiz gönder ve bas konuş olayına bayıldım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.