Yazılım

Microsoft Office 15 geliyor mu?

Yeni gelen haberlere göre Office 15 haftaya gelebilir.

Microsoft Office 15 geliyor mu?

Microsoft, yeni Office yazılımı Office 2013Metro arayüzüne uygun olarak geliştirmişti ve şimdi Microsoft'un yazılımı halka açık beta olarak yayımlayabileceği konuşuluyor.

Microsoft son zamanlarda çalışmalarına hız verdi ve neredeyse tüm hizmet birimleriyle çok sıkı bir şekilde çalışıyor. Yeni ürünleri, Windows 8, Surface, Windows Phone 8, Xbox Music, SmartGlass gibi yeniliklerin üzerinde çalışan dev şirket, aynı zamanda büyük değişiklikler içerecek Office 2013 üzerinde de çalışmalarına devam ediyor.

1340965883_office-15.jpg

Şimdi ise yen gelen haberler göre Microsoft, Office 2013'ü beta haline getirdiği ve haftaya halka açık olarak yayımlamayı düşündüğü söyleniyor. Yüklenebilecek işletim sistemleri konusunda bir sınırlama getirilecek mi bilemiyoruz fakat en azından Windows 8 Release Preview kullanıcılarının rahatlıkla indirebileceği kesin.

Office 2013, Office 15 kod adıyla da biliniyor ve Windows 8'in Metro arayüzüne tam uyumlu halde tasarlanıyor. Söylenenlere göre programın beta sürümü haftaya, yada Temmuz ayı içerisinde kesin olarak yayımlanması bekleniyor.

Office 2013'ün tam sürüm olarak piyasaya çıkması biraz sürebilir. Bu konuda kesin bir açıklama yapılmadığı için net bir tarih veremiyoruz ancak Windows 8 ile beraber çıkması beklense de 2013'ün ilk çeyreğinde ancak piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.