Yazılım

MSI'den dünya rekoru

MSI dünyada ilk kez 5000 MHZ hızına ulaştı

MSI'den dünya rekoru

MSI'ın 30 yıldır dünyanın en hızlı donanımlarını sunduğunu kanıtlayan Toppc, Z170I GAMING PRO AC anakart ile DDR4-5000 MHz sınırını aştı ve 5002.4MHz ile inanılmaz bir dünya rekoruna imza attı. MSI'ın en güçlü ITX Intel Z170 tabanlı anakartlarından biri olan MSI Z170I GAMING PRO AC, böylece eski dünya rekorunu neredeyse 100MHz geride bırakmış oldu. Hızaşırtmacı Toppc, bu rekoru elde ederken G.Skill DDR4 4GB bellek kullandı. Donanım bileşenlerinde bir dönüm noktası olan bu rekor, MSI'ın Z170 platformundaki hakimiyetini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Ufak boyutlara sahip Z170I GAMING PRO AC anakart, MSI'ın benzersiz DDR4 Boost teknolojisini kullanıyor ve bunun yanında taşıdığı birçok oyun özelliği ile hem uç noktada hızaşırtma, hem de yoğun oyun deneyimi için en iyi silahlara sahip olduğunu gösteriyor.

Son derece verimli

Z170I GAMING PRO anakart, teknik anlamda benzersiz olmasının yanı sıra birçok performans geliştirmesi ve özellikle birlikte geliyor. Güvenilir ve hızlı Intel® Gigabit LAN ve Audio Boost 3 teknolojisine ek olarak Z170I GAMING PRO AC bir HTPC arayan kullanıcılar için de birçok avantaja sahip. Yıldırım hızında sistem açılışına, oyunların göz açıp kapayıncaya kadar yüklenmesine şahit olacaksınız. 32Gb/sn'ye varan hızı ile Turbo M.2 anakartın arka kısmında konuşlandı ve sıradan bir SATA III 6Gb/sn bağlantısına göre 5 kattan daha yüksek veri transferine ulaşabiliyor. Ayrıca bu ufak ITX performans canavarını bir iş istasyonu olarak kullanmak da mümkün. Z170I GAMING PRO AC anakart, ağır workstation görevlerini rahatlıkla kaldırabilecek kadar güçlü.

                                               HWBOT ve CPU-Z

1464591204_mailservice.jpg

                                                    Doğrulaması

1464591259_mailservice-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.