Yazılım

Nokia Smart Camera nasıl çalışır? - Video

Nokia Smart Camera'nın nasıl çalıştığını merak ediyor musunuz?


Nokia Smart Camera, Nokia’nın Lumia 925 modelinde sunduğu son yazılım özelliklerinden biri. Bu özellik ile fotoğrafları beş adımda rötuş yapmanız mümkün oluyor.

Nokia Smart Camera ile fotoğraf düzenleme işlemleri ilk başta karmaşık görünebilir ancak kullandıkça daha kolay gelecektir. Çünkü Nokia, bu özelliği verimli yazılım algoritmaları ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile donatmış.

1372259545_lumia9251.jpg

Nokia Smart Camera ile fotoğraflarınızdan nesneleri kaldırıp en iyi ifadeleri seçebildiğiniz gibi "hareket odak" ve "Sürekli çekim" gibi özellikleri ile özel efektler oluşturabilirsiniz.

Nokia Smart Camera ile:

  • Hareketi vurgulamak için bulanıklık ekleyebilirsiniz
  • Hareketli çekim özelliği sayesinde hareketi vurgulamak için elektronik flaş efekti ekleyebilirsiniz
  • Hareketli nesneleri kaldır özelliği sayesinde fotoğrafınızdaki istenmeyen nesneleri kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.
  • Yüz değiştirme özelliği sayesinde grup çekimlerinde en iyi yüzü seçebilirsiniz

Nokia Smart Camera 2013’ün üçüncü çeyreğinde Windows Phone 8 ile çalışan tüm Lumia cihazları için bir güncelleme ile yayınlanacak. Aşağıda bu özelliğin tanıtımının yapıldığı videoyu izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.