Yazılım

Ödevleriniz Android ve iPhone'da!

Brainly Sosyal Öğrenim Ağları, IOS ve Android uygulamalarını güncelleyerek hizmete sundu.

Ödevleriniz Android ve iPhone'da!

Okulların açılması ile ödev sitelerine yoğunluk artmaya başlayacak. Brainly Sosyal Öğrenim Ağı Türkiye’de Eodev.com tarafından temsil edilmektedir. İlkokuldan üniversiteye kadar öğrencilerin bir araya geldiği bu ücretsiz portal, gamefication metodu (sosyal oyun kuramı) ile öğrencilere ev ödevlerinde birbirlerine yardımcı olabilecekleri, tartışabilecekleri, iletişim kurabilecekleri keyif ve rekabet içerisinde geçen bir ortam sunuyor. Bir yıl önce Türkiye’de hizmete girmiş olan portal mobil uygulamalarında geliştirilmesi ile kısa zaman zarfında öğrenciler, öğretmenler ve veliler tarafından kazandığı popülerlüğin yanı sıra kazanmış olduğu başarılarlada takdirler kazanmıştır.

Brainly.com SEO ve Eş Kurucusu Michal Borkowski, “Mobil cihazlar için geliştirmiş olduğumuz uygulamaları güncellememiz daha önceki yapmış olduğumuz çalışmalarımızın doğal bir devamıdır. Yeni güncellemeler sayesinde sosyal öğrenimi daha ileriye taşıyacak modern, pratik ve hızlı uygulamalarımızla kullanıcılarımızın karşısına çıkmaktan dolayı heyecan içerisindeyiz. “Takım olarak çalışma, yalnız çalışmaktan daha etkili ve eğlencelidir” felsefemizi hız kesmeden yapacağımız çalışmalarımızla daha ileriye taşıyacağız.” dedi.

1379504640_dzieciaczki-tr.png

Nasıl Çalışır?

Tamamen ücretsiz olan uygulamaya yüklendikten sonra klasik olarak ya da Facebook ile giriş yapılabilir. Anasayfa içerisinde bulunan arama motoru sayesinde istenilen ders konusu hakkında sorulmuş olan sorular, cevaplar ve bilgiler aranabilir. Filtre özelliği sayesinde ise okul seviyesi ve konular özel olarak seçilerek arama bu şekilde özelleştirilebilir. Ekle butonu sayesinde soru sormak ve cevaplamak çok hızlı ve basittir. Ayrıca resmini çekmiş olduğunuz bir soruyu direk olarak sorabilme avantajına da sahipsiniz. Cevapların yanı sıra yorum ekleme özelliği ile tartışarak sorular hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Brainly.com IOS ve Android uygulamaları 2013 yılında hizmete girmiş olup şuana kadar 360 bin kez indirilmiş ve 100 bini aşkın soru ve cevap yine mobil uygulamar tarafından verilmiştir. Uygulamanın Türkçe versiyonu eğitim kategorisinde en iyi dört uygulama arasına girmiş ve aynı zamanda tavsiye edilen uygulamalar arasında yer almıştır.

Eodev.com uygulamalarını indir

Yorumlar
Misafir
Lütfen sistem içerisine giriş yapınız ve sosyal öğrenmenin gücüne bakınız.
Cevapla
Misafir
bu tür sistemler tamamen kullanici sömürüsü. hic bir sey üretme, herkesin ürettiği sana yarasin. üstelik cok da zararli. bir konuda bilgi veren acaba gerçekten o konuda bilgili mi? yoksa sadece ahkam mi kesiyor. Eğitim ciddi bir iş. coluk cocugu yanlis yonlendirmeyin.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.