Yazılım

Outlook'ta üye patlaması oldu!

Microsoft'un Outlook hizmeti üye sayısı kısa sürede ne kadar oldu?


Microsoft, hizmetlerini Windows 8 öncesinde tasarım olarak değiştirmeye başladı. Dev yazılım firması en son popüler Hotmail hizmetini de Outlook.com olarak kullanıcıların beğenisine sunmuştu.

Microsoft'un
Outlook.com platformuna yaklaşık iki hafta önce kullanıma sunulmasına rağmen bu süre içerisinde üye sayısı 10 milyon kişiye ulaştı.

1345063031_outlook2007logo.jpg

Microsoft, resmi blogunda bir duyuru yaptı ve üye olan kullanıcılara teşekkür etti.

Şirket yeni tasarımı ile Hotmail platformunu tamamen Outlook'a taşıyor. Hotmail hesabı olup ta giriş yapan kullanıcılar Outlook hizmetine yönlendiriliyorlar. Outlook'u kullanmak istemeyip Hotmail tasarımına geri dönmek ise kullanıcının isteğine bağlı bırakılmış.

Outlook.com ile biten eposta adresi almak isteyenler için hizmet açık durumda. Hotmail hesaplarının aynı adıyla veya istedikleri adla devam etmek için Outlook'a başvuran kullanıcıların ilk iki haftadaki yoğunluğa sebep oldukları düşünülüyor. Kullanımda olan e-posta adresi alırken sorunlar yaşanabiliyor.

Yorumlar
Misafir
bu lanet Outlook tan nasıl geri kurtulacak yardım
Cevapla
Misafir
aotlooku istemiyoru hotmaile alıştım nasıl geri dönerim
Cevapla
g sen
outluka nasıl ulaşabilirim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.