Yazılım

Radyocu olmak ister misiniz?

Fizy live ile isteyen herkes radyocu olabiliyor.

Radyocu olmak ister misiniz?

Türkiye’nin en popüler online müzik servisi fizy, interaktif yayıncılığı yeni bir boyuta taşıyor. Okurları yazara, izleyicileri yönetmene dönüştüren teknolojilerden sonra bu kez fizy’nin yeni servisi fizy live sayesinde dinleyiciler, radyocu ile yer değiştiriyor. fizy live’da gerçek bir radyocu gibi yayın yapabilmek için fizy’nin kayıtlı kullanıcısı olmak yeterli.

Milyonlarca şarkıdan oluşan kataloğuyla Türkiye’nin yasal ve en büyük online müzik servisi olan fizy, radyo yayıncılığını yeni bir boyuta taşıyor. fizy’nin yeni sosyal radyo servisi fizy live sayesinde, tek tıkla internet üzerinden canlı yayın yapmak tüm fizy kullanıcıları için artık mümkün.

1369725066_fizy01.jpg

fizy live’dan tıpkı bir radyocu gibi anonslar yaparak, hikaye anlatarak, şarkı söyleyerek, konuk alarak, şiir okuyarak, yarışma düzenleyerek  ve fizy arşivindeki telifi ödenmiş milyonlarca şarkı arasından dilediklerinizi seçerek canlı yayın yapılabiliyor. Bunun için www.fizy.com adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifre ile kayıt olmak yeterli.

fizy live ile dilediğiniz an canlı yayına başlamak için ekstra hiçbir yazılım ya da uygulama indirmek gerekmiyor. Kayıtlı kullanıcılar www.fizy.com sayfasına girdiklerine “yayına başla” sekmesini tıklayarak anında dinleyicileri ile buluşabiliyor. Kullanıcılar, facebook ve twitter üzerinden kendi yayınlarının linkini dolaşıma sokarak dinleyicilere ulaşıyor. fizy, bu hizmet için herhangi bir ücret talep etmiyor.

Fizy’ye dair…

2008 yılından bu yana müzikseverlere hizmet veren fizy, kısa sürede Türkiye’nin en popüler online müzik servisi haline geldi. Milyonlarca şarkıdan oluşan kataloğuyla Türkiye’nin yasal ve en büyük online müzik servisi olan fizy, Türkiye’de telif haklarına en çok katkı yapan dijital müzik platformları arasında yer alıyor. Turkcell’in 2010 yılında verdiği destekle tamamen yasal bir online müzik servisi haline gelen fizy, yaptığı yeniliklerle müzikseverlerin tercihi olurken, müzik endüstrisinin büyümesine de katkıda bulunuyor. Tamamen reklamsız yayın dinleme imkanı sunan fizy premium servisi, dinleyicinin ruh haline göre kesintisiz şarkı dinleten 26 farklı mood, belirli albümleri piyasaya çıkmadan günler önce dinleyebilme, fizy kullanıcılarına özel online konserler gibi özellikleri sayesinde müzik dinleme alışkanlıklarını farklı bir boyuta taşıyor.

Yaklaşık 3 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan fizy’i yılda 30 milyon tekil kullanıcı ziyaret ediyor. fizy kullanıcıları günde toplam 11 milyon dakika müzik dinliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.