Yazılım

Gmail Android uygulaması bu tarihte geliyor!

Gmail Android uygulaması önümüzdeki çarşamba kullanıcılara sunulacak.

Gmail Android uygulaması bu tarihte geliyor!

Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda Google I/O 13 etkinliği düzenlenmiş ve Google'ın yenilikleri tanıtılmıştı. Bunlardan biri de yeni Gmail Android uygulamasıydı. Yeni Gmail uygulaması oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olacak gibi görünüyor. Yeni gelen haberlere göre Google Gmail uygulamasını önümüzdeki Çarşamba günü Android kullanıcıları için yayınlayacak.

Daha akıcı ve sade bir yapı sunacak olan uygulamada, Android'de bulunan yan araç çubuğunda kullanıcının sahip olduğu etiketlere göre bir listeleme bulunacak. Ayrıca aşağıda göreceğiniz ekran görüntüsünün henüz yayınlanmamış bir Google blog yazısından alındığı iddia ediliyor. Bu durumda Gmail Android uygulaması kısa süre içinde resmen yayınlanabilir.

1369644719_yenigmailandroid.jpg

Gmail Android uygulamasının önümüzdeki Çarşamba yani 29 Mayıs 2013'te kullanıcılara dağıtılması bekleniyor. Bakalım Gmail Android söylenen özelliklerle mi gelecek?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.