Yazılım

Samsung'dan Olimpiyatlara özel uygulama

Samsung, Rio 2016 resmi uygulaması ile tüm dünyayı olimpiyatlara bağlıyor.

Samsung'dan Olimpiyatlara özel uygulama

Dünya Olimpiyatları Kablosuz İletişim Ekipmanı global partneri Samsung Electronics, Rio 2016 Olimpiyatlarının resmi uygulaması olan Rio 2016’yı geliştirdiğini duyurdu. Rio 2016 Organizasyon Komitesi işbirliğiyle yaratılan bu mobil uygulama, kullanıcılara Olimpiyat Oyunları programı, mekan bilgileri, sonuçlar, madalya sayısı dahil olmak üzere birçok bilgiye gerçek zamanlı erişme imkânı sunuyor.  Kullanıcılar, Olimpiyat Komitesi tarafından yayımlanan resmi haberlere de ulaşabilecekler.

Kişiselleştirilebilir özelliğiyle dikkat çeken uygulama sayesinde, kullanıcı ilgilendikleri spor ve sporcular hakkında güncel bilgilere daha rahat ulaşabiliyor. Dilediği etkinliklerin başlama zamanı ve madalyalara ilişkin son bilgilere de anında ulaşabiliyor.

1470819348_1470813881rio2016app2.jpg

Uygulamada yer alan “Samsung Zone” ise Samsung’un Olimpiyat Oyunları süresince düzenlediği faaliyetlere ek olarak Galaxy X Olympics, müşteri hizmetleri ve Samsung Members (Samsung Üyeleri) mobil uygulaması hakkında bilgi sunuyor.

Olimpiyata katılan sporculara Galaxy S7 edge hediye edildi

Bununla birlikte Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) işbirliğiyle Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nın açılış töreni öncesinde Samsung, atletlere toplam 12 bin 500 adet Galaxy S7 edge telefon hediye etti.

Olimpiyatlara katılan en genç Türk jimnastikçi Tutya Yılmaz’ın da destekçisi olan Samsung, Olimpiyat atletlerinin Rio’daki deneyimlerini zenginleştirmek, dünyanın farklı yerlerinde bulunan aileleri ve arkadaşları ile daha kolay iletişim kurma imkânı tanıyor.

Rio 2016 Resmi Mobil Uygulamasını, Galaxy Apps (Mobil), , ya da Windows App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.