Yazılım

Sevilen WhatsApp özelliği geri geliyor!

2018 yılında ani bir kararla kaldırılan bir WhatsApp özelliği yakın zamanda geri gelebilir. Bunun için çalışmalar başladı bile!

Sevilen WhatsApp özelliği geri geliyor!

WhatsApp hali hazırda dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak biliniyor. Zaman zaman yaşadığı problemler ile haberlerimize konu olan söz konusu uygulama, şimdi de alacağı yeni bir güncelleme ile gündeme geldi. Popüler mesajlaşma uygulamasından 2018 yılında alına ani bir karar neticesinde kaldırılan arşiv mesajları tatil modu özelliği yakın zamanda kullanıcıların hizmetine yeniden sunulabilir. Ancak bu kez özelliğin üzerine eklemeler yapılma olasılığı bir hayli yüksek gibi gözüküyor.

Sevilen WhatsApp özelliği geri geliyor! - Resim : 1

Sevilen WhatsApp özelliği geri geliyor!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma ve haberleşme uygulamalarının başında gelen WhatsApp bu anlamda açık ara lider diyebiliriz. 11 yıldır hayatımızda olan uygulama kullanıcılarına zaman zaman sorunlar yaşatsa da genel anlamda oldukça seviliyor. Her ne kadar son yıllarda Telegram biraz atak yapmış gibi gözükse bile WhatsApp kullanıcılarını tam anlamıyla kendine çekebilmiş değil. Rus yapımı bir uygulama olan Telegram'ın rakibini yakalaması için daha çok zaman geçmesi gerecek diyebiliriz.

Kendisini sürekli olarak güncelleyen ve ortaya koyduğu yeniliklerle gündeme gelen WhatsApp, 2018 yılında kaldırılan bir özelliği yeniden bünyesine katıyor. Buna göre arşiv mesajları tatil modu yakın zamanda yeniden kullanıcıların hizmetine sunulacak. Bu özelliğe eklenen detaylar sayesinde artık kişiler eğer isterlerse arşivlemiş oldukları mesajlardan bildirim almayı engelleyebilecek. Bu engelleme sonrasında mesaj herhangi bir şekilde kaybolmayacak ve arşivdeki yerini koruyacak. 

Yorumlar
bir kişi
Whatsapp'ın olduğu konuma erişebilecek bir uygulama henüz yapılmadı.
Cevapla
ANAN
Telegram ın emojileri daha güzel
Cevapla
abooow
güzelllllll
Cevapla
ziyaretçi
baktılar telegramda arşiv bölümü çok kullanılıyor, hemen geri eklemeye çalışıyorlar. ne olursa olsun, bir kere telegram ın barkod okutmadan, yani kamera ve internet bağlantısı açık olma şartı olmadan bilgisayar üzerinden giriş yapılabilen bir yazılımı var. vatsap ın bilgisayar için sunulan sürümünde bile barkod dayatması ve telefon bağlantısının açık kalma şartı var. bu bir dayatmadır. vatsap küresel tekellerin dayattığı bir yazılım fakat telegram öyle değil. parasal güce dolaylı dolaysız tapınan popülizmin köleleri vatsap ile övünüp durabilir.
Cevapla
.....
WhatsAp'ın yerini hiç bişey veremez
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.