Yazılım

Skype iOS için güncellendi - indir

Skype iOS güncellemesi bir dizi hataları düzeltiyor ve bazı yenilikler sunuyor.

Skype iOS için güncellendi - indir

Bildiğiniz gibi Microsoft, Mart ayından itibaren Messenger'ı iptal edip, yerine Skype'ı getirmeyi düşünüyor. Bu bağlamda şirket Skype güncellemelerini yayınlamaya başladı. Şimdi Skype, 4.5 güncellemesini iOS platformu için yayınladı.

iOS için gelen güncelleme, büyük yenilikler yerine uygulamanın eksik noktalarını gidermeyi amaçlıyor. Anında mesajlaşmada yapılan düzeltme güncellemenin sunduğu ilk yenilik oluyor. Bu düzeltme, kullanıcıların karşılıklı görüşmelerini daha düzgün ve daha hızlı yapabilmesine sağlayacak.

1360434014_skype-3.jpg

Ayrıca bu güncelleme ile 3G bağlantısından Wi-Fi'ye geçiş, Wi-Fi'den 3G bağlantısına geçiş sırasında düşen çağrıların otomatik olarak yeniden kurulması gibi yenilikleri de bulunuyor. Pazarlama işlevlerini devre dışı bırakma seçeneği bu güncelleme ile geliyor ve Skype'ın iPad versiyonunda arayüz konusunda bazı düzenlemeler söz konusu ve anında mesajlaşma oturumu sırasında çoklu dokunmatik hareketleri kullanma olanağı da etkinleştirildi.

YÜKLEMEK İÇİN
https://itunes.apple.com/tr/app/skype/id304878510

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.