Yazılım

Sonocial dünyada bir ilki gerçekleştiriyor!

Akıllı cep telefonlarına, tabletlere ve bilgisayarlara uygulanabilen Sonocial, aplikasyon dünyasında bir ilke imza atıyor!

Sonocial dünyada bir ilki gerçekleştiriyor!

Televizyonda beğeniyle izlenen dizi ve programlardaki yıldızların kıyafet ve aksesuarlarının markaları, gidilen mekanlar, ev aksesuarları gibi birçok merak edilen bilgi, Sonocial uygulaması sayesinde özel indirim ve sürprizlerle, izlenen anda cep telefonlarına ve bilgisayarlara geliyor…

Televizyon karşısında neredeyse her gün hayranlıkla izlenilen dizi ve programlardaki yıldızların nerelerden giyindiği ve hangi mekânlarda yemek yediğini merak etme devri Sonocial ile sona eriyor. Sonocial aplikasyonu sayesinde kullanıcılar, ‘Kim ne giyiniyor, hangi marka aksesuar kullanıyor, nerede yemek yiyor?’ gibi merak edilenleri, televizyonda izlerken anında bildirimle öğrenerek istedikleri ürünleri, özel indirim ve kampanyalardan faydalanarak satın alabilecek. Öncelikli olarak IOS işletim sistemi bulunan telefonlarda, Apple Store’dan indirilebilecek olan uygulama, daha sonrasında ise Android uyumlu akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına ve Sonocial’ın websitesi üzerinden bilgisayar kullanıcılarına uygulamaya açılacak.

1360665904_sonociall.jpg

Merak edilenleri sunan uygulama; Sonocial

Yükleyenlerin, tamamen eğlenmesi ve merak ettiklerini öğrenmesi için ortaya çıkan bir uygulama olan Sonocial, her yaşa hitap etmek üzere tasarlandı. Kullanıcılara, sadece o an televizyonda izledikleri programla ilgili bilgiler gönderen aplikasyon, program bitiminde ise hiçbir bilgi paylaşımında bulunmuyor. Yaş, cinsiyet ve lokasyon gibi özellikler sayesinde ayrıştırılan kullanıcılar, aynı programı izleseler bile ilgi alanına giren, farklı içeriklerden faydalanabilecek.

Televizyonda seyredilen programın anlık hediyesi olarak birçok indirim ve kampanyalardan yararlanacak olan kullanıcılar, gelen içerikleri de telefonlarında saklayabilecek ve anlık paylaşabilecekleri bir platforma sahip olacak. Sonocial kullanıcıları beğenilen, satın alınabilen ve kazanılan fırsatları sosyal medya aracılığıyla tüm takipçilerle de paylaşabilecek. Sevilen programların özel röportajları ve kamera arkası görüntüleri gibi daha birçok bilinmeyeni sunan Sonocial, aynı zamanda kullanıcılarına izledikleri dizinin sonunu bile belirleme şansı sunacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.