Yazılım

Telegram için yeni güncelleme yayınlandı! Devrim gibi yenilik!

Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, son sürümü ile kullanıcıların karşısına çıktı. Uygulamanın yeni özellikleri fazlasıyla beğenildi.

Ülkemiz ve dünyadaki kullanıcı sayısı giderek artan Telegram, ortaya koyduğu yenilikler ile de dikkat çekmeye devam ediyor. WhatsApp ile sürekli olarak karşılaştırılan uygulama şimdi de farklı bir güncelleme ile gündeme gelmeyi başardı. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılara birden fazla özellik sunulurken, profil fotoğrafı konusunda ortaya konan devrim niteliğindeki yeni özellik de fazlasıyla beğenildi. İşte güncelleme sonrasında Telegram'a gelen yenilikler!

 Telegram için yeni güncelleme yayınlandı! Devrim gibi yenilik!

Popüler mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi olan Telegram, son sürümü ile birlikte kullanıcıların karşısına çıktı. Yayınlanan güncelleme, özellikle profil fotoğrafı konusunda devrim gibi bir yeniliği kullanıcılara sunuyor. Artık Telegram kullanıcıları, profil fotoğrafları yerine kısa bir video çekip bir profil videosu oluşturabilecekler.

Bununla birlikte artık bir profil videosu oluşturursak herhangi bir arkadaşımız profilimize girdiğinde fotoğraf yerine kısa bir video oynatılmış olacak. Ayrıca daha önce çekmiş olduğumuz profil fotoğraflarımızı da inceleyebilecek ve bunları da ana profil fotoğrafımız yapabileceğiz.

Güncelleme sonrasında gelen yeniliklerden bir diğeri ise dosya yükleme sınırı konusunda. Eskiden dosya yükleme sınırını 1.5 GB olarak tutan Telegram, bunu 2 GB'a kadar çıkarttı ve kullanılabilirlik anlamında da önemli bir adım atmış oldu. Gelen özelliklerden bir diğeri ise yakındaki kişiler özelliği. Artık birinden fotoğraf mesajı aldığımızda mesaja girmeden fotoğrafın küçük halini görebileceğiz. Bu güncelleme ile beraber çok daha iyi hale gelen Telegram, kullanıcı sayısını da arttıracak gibi görünüyor.

Yorumlar
aslanyurekli yusuf
hala whatsapp kullanan zihniyeti anlamıyorum. tracker dolu, pil canavarı, yavaş ve herşeyi telegramdan çalıntı özel şirkete ait program. oysa telegram açık kaynak kodlu %100 güvenilir, hafif ve çok hızlı bir program.
Cevapla
biri
whatsapp mı çalıntı heleki telegramdan çalıntı whatsapp varken telegram portakalde vitamindi.ayrıca öyle %100 güvenli filanda değil yaratıcıları rus hesap et.whatsapp ı savunmuyorum whatsapp a göre artıları var ama..
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.