Yazılım

WhatsApp kullanıcılarına müjde: Yeni özellikler yolda!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, gelecek yeni özellikleri ile gündemde. İşte uygulamaya gelmesi beklenen özellikler!


Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, zaman geçtikçe yenileniyor ve gelişmeye devam ediyor. Uygulamanın yakın zamanda alacağı güncelleme ile farklı özelliklere bürünmesi ve bunları kullanıcılarına sunması bekleniyor. Bu özellikler arasında kullanıcıların uzun zamandır beklediği yenilikler de yer alıyor. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve bu özellikler nelermiş gelin hep birlikte bir göz atalım. İşte WhatsApp kullanıcılarını memnun edecek olan yeni özellikler!

WhatsApp kullanıcılarına müjde: Yeni özellikler yolda!

Yeni sunulacağı konuşulan özelliklerin başında çoklu kullanım geliyor. Çoklu kullanım sayesinde artık WhatsApp uygulamasını dört farklı cihazdan aynı anda açabileceksiniz. Bu sayede hem Android hem de iPhone telefon sahibi olan bir kişi aynı numara ile iki cihaz üzerinden de yazışabilecek. 

Bir başka yenilik ise süresi dolan mesajlar olacak. Bununla beraber artık kullanıcılar mesajın süre dolma tarihini belirleyecek ve artık o süre dolunca mesajlar otomatik olarak silinecek. Bu mesajların her iki taraftan da silineceğini belirtmiş olalım.

Mesaj arama konusunda da artık eliniz daha rahat olacak. Tarih yazarak mesaj arayabilecek ve eskisinden çok daha kolay bir şekilde aradığınız mesajı bulma imkanına sahip olacaksınız. Buna ek olarak WhatsApp üzerinden gelen fotoğraf, video ve diğer dosyaların ne kadar yer kapladığını görebilecek ve direkt olarak silebileceksiniz. Yeni sunulacak olan özellikler ile birlikte WhatsApp deneyimi daha iyi noktalara gelecek diyebiliriz!

Yorumlar
Lalə
Ne zaman çıxar aceba🙈
Cevapla
Elif
Peki ne zaman çıkacak?
Cevapla
PcDr
Bence iyi bir özellik değil. Kişisel yazışmalar art niyetli kişiler tarafından okunursa sıkıntı olur......
Cevapla
Angel broodi
Oleeeeey
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.