Yazılım

Tomtom'dan güncelleme gerektirmeyen haritalama formatı!

Sonunda bu da oldu!

Tomtom'dan güncelleme gerektirmeyen haritalama formatı!

TomTom (TOM2) kurumsal müşteriler için yeni ve yenilikçi bir harita olan MultiNet-R’ın sunulduğunu duyurdu. MultiNet-R, TomTom müşterilerine hızlı bir şekilde kendi ürünlerine entegre edilebilir doğru ve güncel haritalar sunuyor.

En güncel haritayı sunuyor

TomTom Haritalar Yönetici Direktörü Charles Cautley konuyla ilgili şöyle konuştu: “MultiNet-R ile yeni işlemsel harita yapma platformumuzu müşterilerimize gerçek zamanlı yeni nesil haritalar sunmak için güçlendiriyoruz. TomTom şimdi yüksek kaliteli harita güncellemelerini pazardaki diğer tüm haritalama markalarından daha hızlı bir şekilde sunuyor. Bu hız ve kalite kombinasyonu  en iyi kullanıcı deneyimini garantiliyor.’’

Güncellemeye gerek kalmıyor

MultiNet-R kolay harita derlemesi için sağlam içerik katman özelliklerini öne çıkaran veritabanı modelinde zengin içerik ve kapsama alanı sunuyor. Ayrıca MultiNet-R bütün harita güncellemesini yüklemeye gerek kalmadan güncel tutmaya yarayan bir sisteme sahip. MultiNet-R 2015 yılında aylık ve 2016 yılında ise haftalık olarak piyasaya sürülecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.