Yazılım

Turizm sektöründeki en kapsamlı mobil uygulama

Bavul.com turizm sektöründeki en kapsamlı mobil uygulama olarak ödül aldı.

Turizm sektöründeki en kapsamlı mobil uygulama

Turkcell’in sağladığı teknoloji altyapısı ile güçlendirilmiş olan Bavul.com ödüllendirildi. Dünyanın turizm liderlerinin bir araya getiren Turizm Teknolojileri Zirvesi’nden ödül alan bavul.com, sektöre özel uygulamaları; kullanım kolaylığı, tasarım,  içerik ve ek özellikler açısından jüri tarafından değerlendirildi ve sektörün en kapsamlı mobil uygulaması seçildi. Turkcell Turizm Bölüm Yöneticisi Deniz Özkan ödülü alırken “Bavul.com ile kullanıcılara mükemmel müşteri deneyimi yaşatıp uçtan uca tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Hem web sitemizle hem de mobil uygulamamızla sektörün en iyisi olmak için çalışıyoruz” dedi. Bavul.com geçen sene de Turizm Trendleri Zirvesi’nde en iyi mobil uygulama ödülünü almıştı.

Her 10 kişiden üçü cepten bilet alıyor
% 100 online uçak bileti alınabilen ve otel rezervasyonu yapılabilen Bavul.com’da bilet satışlarının  % 66’sı web, % 34’ü ise mobil üzerinden gerçekleşiyor. Mobil uygulamanın indirilme sayısı ise 607 bini aşmış durumda. Bavul.com kullanıcıları geçen sene 65 milyon kilometreden fazla yol katetti. Bu mesafe, dünyanın çevresinde atılacak 1625 tura eşit. Bavul.com müşterileri, yurt içinde en çok İstanbul, İzmir ve Ankara’ya seyahat ederken yurt dışında Amsterdam, Londra ve Paris ilk üçte yer alıyor.

1367225483_img0425.jpg

Seyahat planlamanın en kolay yolu
Bavul.com, gerek tasarımı ve içeriği gerekse de kullanım kolaylığı ile kullanıcılarına seyahat planlarında büyük kolaylık sağlıyor. Tüm seyahat ihtiyaçlarını en hızlı, ekonomik ve verimli şekilde tek noktadan karşılamayı hedefleyen Bavul.com dünya çapında 120 binden fazla otel, tüm havayollarının uçuşları ve otobüs biletlerini tek adreste buluşturuyor. Fiyat Asistanı servisini kullanan müşterilerine en uygun uçak biletini bulur bulmaz SMS ile haber veren Bavul.com, Türkiye’de bir ilk olan İndi Servisi” sayesinde dileyen müşterilerinin yakınlarına uçağın indiği bilgisini verebiliyor.

Nasıl üye olunur?
Turkcell'li olsun olmasın herkes www.bavul.com a ücretsiz üye olabiliyor. Dileyenler App Store ya da www.t-market.com ‘dan Bavul uygulamasını indirerek seyahatlerini cep telefonlarından da kolayca planlayabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.