Yazılım

Turkcell Platinum’a özel yeni ‘uygulama’ geliştirildi

Turkcell Platinum, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ayrıcalıklarını ve teknolojik çözümlerini yeniliyor.

Turkcell Platinum’a özel yeni ‘uygulama’ geliştirildi

Turkcell’in ayrıcalıklar dünyası Turkcell Platinum, müşterilerinin yoğun iletişim ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği çözümlerle müşterilerine hız ve konfor sağlıyor. Turkcell Platinum’un Platin Tarifeleri çok konuşmak isteyen, daha çok internete girmek isteyen, her ikisini de yoğun kullanan müşterilere göre farklı içeriklerde sunuluyor. Müşterilerinin neredeyse tamamının akıllı telefon kullandığı Turkcell Platinum tarifeler; 2GB’dan başlayan internet, pakete dahil MMS, ‘konfor alanları’ ile paketleri bitse bile uygun fiyata konuşma ve yurtiçi tarifelerini yurtdışında kullanabilme gibi avantajlar sağlıyor.

1392802453_dilarademir.jpg

Turkcell Segment Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “İşi ve yaşam tarzı gereği yoğun iletişim ihtiyacı olan müşterilerimiz için geliştirdiğimiz ayrıcalıklar dünyası olan Turkcell Platinum’u sürekli yeniliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ediyor ve beklentilerini birebir adreslemeye yönelik, hayatlarına hız, konfor ve keyif katan çözümler sunuyoruz. Tüm iletişim ihtiyaçlarını karşılayan tarifelerin yanında, onlara özel 7/24 Platinum Müşteri Hizmetleri ve hizmeti kapılarına dek getiren Platinum Hizmet Ekibi’yle ayrıcalıklı hizmet sağlıyoruz. En yeni cep telefon ve tabletlere öncelikli olarak sahip olabiliyorlar.  Turkcell Platinum Uygulaması sayesindeyse müşterilerimiz kendilerine sunduğumuz tüm ayrıcalıklara tek dokunuşla kolaylıkla ulaşabiliyor ve ayrıcalıklarını sevdikleriyle de paylaşabiliyor. Eğlenceden ulaşıma hayatlarına değen birçok alanda ayrıcalıklar sağlayan bu dünyaya katılmak isteyen herkesi Turkcell Platinum’a bekliyoruz” dedi.

Teknolojik ürünlerde ayrıcalıklar

Turkcell Platinum müşterileri en yeni cep telefon ve tabletleri kendi adlarına önden ayırtabiliyor, isimlerine ayırttıkları cihazları ister Platinum Hizmet Ekibi ile kapılarında, ister Turkcell Mağazaları’ndan teslim alabiliyorlar. Cihazlara özel aksesuar hediyeleri ve indirimlere sahip oluyor, ücretsiz teknik destek hizmetinden yararlanabiliyorlar.

Turkcell Platinum müşterileri kendilerine özel Platinum Müşteri Hizmetleri ile haftanın her günü, 7/24 hiçbir şekilde sıra beklemeden ve doğrudan müşteri temsilcisine bağlanarak hizmet alıyor.

Özel Platinum Hizmet Ekibi ise Platinum müşterilerinin telefon, tablet veya Turkcell hattıyla ilgili tüm soru ve taleplerine kapılarına kadar giderek yanıt veriyor. Ekip telefon, tablet, laptop, VINN arızası durumunda iletişimin kesilmemesi için geçici bir cihaz temin ediyor, cihazı Teknik Servis’e ulaştırıyor ve tamirden sonra yine müşteriye ulaşarak teslim ediyor.

1392802593_platinum-uygulama.png

Turkcell Platinum Uygulaması ile ayrıcalıklar bir dokunuş kadar yakın

“Turkcell Platinum Uygulaması” ile müşteriler Platinum Hizmet Ekibi’ni bir dokunuşla çağırabiliyor, Platinum Müşteri Temsilcisi’ni arayabiliyor. Bunların yanında tüm Platinum ayrıcalıklarına ulaşabiliyor, hattıyla ve yurtdışıyla ilgili tüm bilgilere erişilebiliyor, uygulamaya özel sürpriz hediyeler ve özel avantajları anında takip edebiliyor.

Turkcell Platinum müşterileri, bu uygulama üzerinden pek çok markada ayrıcalıklardan şifre alarak anında faydalanabiliyor ya da isterlerse sevdikleriyle paylaşabiliyorlar. Turkcell Platinum’un sunduğu ayrıcalıklardan bazıları şöyle: Ücretsiz vale hizmeti, havaalanlarına ücretsiz ulaşım imkanı, sinemalarda hediye bilet ve indirimli Deniz Taksi.

Şu ana kadar “Turkcell Platinum Uygulaması”nı 120 bin Platinum müşterisi indirdi.

Dağ Bilgi Servisi

Turkcell Platinum, kayak tatilini programlarken dağdaki hava durumunu önden bilmek isteyen müşterileri için de özel bir bilgi servisi geliştirdi. Turkcell Platinum müşterilerinin, Platinum Uygulaması üzerinden ulaşabileceği “Dağ Bilgi Servisi”nde Uludağ ve Kartalkaya için sürekli güncellenen kar kalınlığı ve hava durumu bilgileri yer alıyor. Dağ Bilgi Servisi kullanımı ücretsiz sunuluyor.

Kayak tatiline gidecek Turkcell Platinum müşterileri, ayrıcalıklı transfer hizmetinden yararlanarak Uludağ ve Kartalkaya’ya seyahat edebiliyorlar. Kendi araçlarıyla seyahat etmeyi tercih eden Turkcell Platinum müşterileri için de Uludağ ve Kartalkaya tırmanışında, yol üzerinde özel Turkcell Platinum noktaları ile zincir takma hizmeti veriliyor. 

Kar tatillerinde ek internet ihtiyacı olan müşterilere özel haftalık 9 TL’ye 1GB ‘Dağ Internet Paketi’ de sunuluyor.

Akıllı Depo’da 50GB saklama alanıyla hatıralar koruma altında

Turkcell’in bireysel bulut servisi Akıllı Depo; fotoğrafları, videoları, müziği ve diğer dosyaları güvenle saklıyor. Akıllı Depo, kullanıcılara hem tüm cihazlardan erişim hem de e-posta ve sosyal ağlar üzerinden paylaşım rahatlığı sunuyor. DEPO yazıp 2222’ye gönderen iOS ve Android kullanıcıları, Akıllı Depo’yu ücretsiz olarak cep telefonlarına indirebiliyor. Akıllı Depo, Turkcell Platinum tarifelere sahip müşterilere özel, hediye 50 GB saklama alanıyla geliyor.

Platinum müşterilerinin yurtdışında da kafası rahat

Yurt dışına sık seyahat eden Turkcell Platinum müşterilerinin Platin tarifelerini Türkiye dışında da kullanabilmeleri, tarifelerine ek olarak günlük 9.90 TL karşılığında mümkün oluyor. Avrupa’da, Amerika, Rusya, Kıbrıs, Suudi Arabistan ve Çin’in de dahil olduğu 50 ülkede geçerli olan bu teklife ek olarak, özel günlerde yurt dışı çıkış pulu harcı da Turkcell’in hediyesi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.