Yazılım

watchOS 4 yayınlandı!

Apple Watch için watchOS 4 güncellemesi yayınlandı. watchOS 4 güncellemesi ile gelen yenilikler haberimizde.


Apple, iOS 11 ve tvOS 11 ile birlikte watchOS 4 güncellemesini de indirime sundu. Apple Watch 1st gen., Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2 ve Apple Watch Series 3 modellerinin aldığı watchOS 4 güncellemesi ile sistemde küçük değişikiliklerin yapılmasının yanında yeni kadranlar kullanıcıya sunuluyor.

watchOS 4 güncellemesi ile Aktivite, Antrenman ve Müzik bölümü yenileniyor. Apple Watch'un yenilenen Müzik uygulaması ile Apple Music'teki müziklerinizi iPhone'a bağlı kalmadan direkt saat üzerinden çalabiliyorsunuz. Tabii müzikleri dinlemek için Bluetooth kulaklığa sahip olmanız gerekiyor.

1505889308_watchos-4.png

Yeni gelen kadranlar arasında; Siri kadranı, kaleydoskop kadranı ve Toy Story kadranı yer alıyor. watchOS 4 güncellemesi ile ayrıca geliştiriciler için yeni API'lar ekleniyor. watchOS 4 güncellemesini; iPhone>Watch>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.