Yazılım

WhatsApp yeni özelliği kullanıma sunuyor!

WhatsApp yeni özelliği devreye sokuyor. Artık her sohbet için farklı bir duvar kağıdı belirleyebileceğiz!

WhatsApp yeni özelliği kullanıma sunuyor!

Şu anda dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, gelen yeni güncellemeler ile beraber daha iyi hale geliyor. Bahsi geçen uygulamanın her ne kadar rakipleri olsa da, WhatsApp uzun senelerdir hayatımızda olmasının meyvelerini topluyor ve liderliği kimselere vermeyecek gibi gözüküyor.

Bazen kimi kullanıcılar Telegram'ın daha gelişmiş özelliklere sahip olduğunu ileri sürseler de WhatsApp'ın çok daha fazla kişi tarafından kullanılması okları yeniden bu uygulamaya döndürüyor. Gelen güncellemeler ile her geçen gün daha iyi hale gelen bu uygulama şimdi yeni bir özellik ile gündeme geldi. İşte detaylar!

WhatsApp yeni özelliği kullanıma sunuyor! - Resim : 1

WhatsApp yeni özelliği kullanıma sunuyor!

WhatsApp hemen herkes tarafından aktif olarak kullanılıyor ancak kabul edelim ki çok gelişmiş bir yapıya sahip değil. Bir sohbete yazacağı mesajı başka bir sohbete göndermek ise kullanıcıların başının belası. Her ne kadar bunu telafi edebilmek için mesajı herkesten silme özelliği gelse de bu tam olarak yeterli değil. Zira eğer siz bunun farkına varamazsanız mesaj silinmeden önce karşınızdaki kişi tarafından okunabilir.

İşte WhatsApp yetkilileri böyle durumların önüne geçebilmek adına kullanıcıları mesajı atmadan duruma uyanmalarını sağlayacak yeni bir güncelleme yapıyor. Devreye sokulan yeni güncelleme ile beraber kullanıcılar artık her bir sohbet için farklı duvar kağıdı belirleyebilecek. Kişi böylece mesajı yazacağı esnada hangi sohbette olduğunu erkenden fark edebilecek ve yanlış sohbete mesaj atmanın önüne geçilecek. Özelliğin henüz sınırlı sayıda kullanıcıya sunulduğunu ve ilerleyen günlerde tüm kullanıcılara servis edileceği belirtiliyor.

Yorumlar
Ender Abut
Çok iyi bir yenilik. Zaman zaman gerçekten zor durumda kalabiliyor insan
Cevapla
Suga
Wow nice
Cevapla
💎G@kko💎
Vatsaba alternatif yerli bip uygulamasını tavsiye edim
Cevapla
Zek Donjuan Baritello
Vatsab da ne yahu ! Arkadaşım sen bizim ile dalgamı geçiyorsun.Vietnamdaki kaynım bile senden iyi Türkçe konuşuyor. Hadi bakim
yakup
ben whatsupp bıraktım telegram kullanıyorum whatsupp istedği kadar özellik yapsın koskoca firma reklam koyuyor parası mı bitii
Cevapla
Teknolojiokucu Hamko
Telegram güzelde kullanan az.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.