Yazılım

Whatsapp'e sesli konuşma özelliği

Whatsapp'in yeni özelliğini çok seveceksiniz

Whatsapp'e sesli konuşma özelliği

Ücretsiz mesajlaşma uygulaması Whatsapp Android cihazlar için büyük bir güncelleme almıştı. Yeni güncellemenin ardından WhatsApp bir çok yeniliğe merhaba demişti.

Milyonlarca kişi tarafından kullanılan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, çeşitli platformlarda mesajları ve multimedya içerik değişimi için güncellendi. Yeni gelen önemli yeniliklerden biri de WhatsApp'ın sesli mesajlaşma özelliği oldu.

1375875278_whatsapp-voice-main-1375835784.jpg

WhatsApp'taki bu özellikten önce Blip.me gibi alternatif mobil uygulamalar bulunuyordu. Ancak WhatsApp'ın bu konudaki popülerliği her zaman daha fazla oldu. Kullanım oranıyla doğru orantılı olarak günden güne hizmetlerini ve tasarımını geliştiren WhatsApp'ın bu özelliği sonradan eklemesi de tabi ki büyük bir etki yapacak.

WhatsApp'ta klavyenin üzerine yerleştirilen mikrofona basılı tutarak karşı tarafa kısa süreli konuşmalarınızı gönderebiliyorsunuz.

Adı: WhatsApp Geliştirici: WhatsApp
Fiyatı: Ücretsiz

Yorumlar
Misafir
Tango var görüntülü sohbet yapabiliyorsun ücretsiz
Cevapla
Misafir
http://whatsapptr.com/
Cevapla
Misafir
Whatsapp da önce kaydedip sonra gönderme özelliği hala var, bu eklenen aynı WeChat gibi bas-konuş özelliği. Benim beklediğim bir özellik idi süper oldu
Cevapla
Misafir
zaten bu özellik whatsapp+'da var olan birşey
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.