Yazılım

Windows 10 şimdi de mavi ekran hatası veriyor

Windows 10 Ekim 2018 güncellemesinin şimdi de bazı bilgisayarlarda mavi ekran hatası verdirdiği ortaya çıktı.

Windows 10 şimdi de mavi ekran hatası veriyor

Geçtiğimiz günlerde kullanıma sunulan Windows 10 Ekim 2018 güncellemesinin sorunları bitmek bilmiyor. Bazı kullanıcıların dosyalarının silinmnesine yol açtığı gerekçesiyle geri çekilen güncellemenin şimdi de mavi ekran hatası oluşturduğu ortaya çıktı.

Windows 10 şimdi de mavi ekran hatası veriyor

Windows Latest'ın rahoruna göre, Windows 10 Ekim 2018 güncellemesinde sorunları ortadan kaldırmak için çıkartılan Windows 10 KB4464330 düzeltme güncellemesi de, bilgisayarın yanıt vermemesi ile sonuçlanan olan mavi ekran hatasına neden oluyor. Ancak bildirilen raporlara göre bu hata yalnızca bazı HP marka bilgisayarlarda ve uyumsuz sürücüler nedeniyle meydana geliyor.

Bu mavi ekran hatasını alan bir HP EliteDesk 800 G3 kullanıcısının yeni güncellemeden sonra bilgisayarının açılmadığını iddia ettiği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca dünyanın birçok yerinden kullanıcılar Reddit ve Twitter gibi sosyal ağ ve sitelerde bu tarz şikayetlerini de paylaşıyor.

Anlaşılan o ki Windows 10 Ekim 2018 güncellemesi Microsoft'un başına dert olmaya devam ediyor. Eğer HP marka bir bilgisayar kullanıyorsanız ve bu güncellemeyi henüz yüklemediyseniz biraz daha beklemenizi öneriyoruz.

Yorumlar
pc
benim bilgisayarda acilmiyor hp bilgisayar açılmaz oldu güncelleme yapılmıyor
Cevapla
Salih
Hala devam ediyor bende bu problem. 2 kere peş peşe oldu bugün
Cevapla
yakup
mustafa kara reis windows 7 kur sıkıntılardan kurtul
Cevapla
Mustafa Kara
Aynı sorun bende de var pc hp yapmadığım şey kalmadı ama yine de aynı hatayı alıyorum
Cevapla
yakup
windows 7 kullanın güncellemede hatanız olmaz dosyalarınız silinmez windows 7 candır bi ara kurdum windows 10 görüntüler mat sönük sonra windows 8 kurdum sağdan menü geliyor soldan menü geliyor windows 7 kurdum vallahi çok memnunum görüntüler canlı ve net windows 7 candır kim ne derse desin
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.