Yazılım

Windows 10 Spring Creators ne zaman çıkacak?

Windows 10'un yeni güncellemesi olan Spring Creators için tarih verildi. Yepyeni özellikler ile gelecek olan Windows 10 Spring Creators güncellemesinin çıkış tarihi haberimizde.

Windows 10 Spring Creators yakında geliyor!

Microsoft, Windows 10 için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Windows 10 için yayınladığı büyük çaplı güncellemelere "Creators" adını veren yazılım devi, şimdi de Windows 10 Spring Creators Update üzerinde çalışıyor.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Windows 10 Spring Creators Update hakkında bugün bir gelişme daha yaşandı. Microsoft'un yayınladığı Blog yazısında Windows 10 Spring Creators güncellemesinin çıkış tarihi resmen açıklandı.

Yazıda; Windows 10 Spring Creators güncellemesinin Nisan ayı içerisinde sunulacağından bahsediliyor. Güncelleme ile şimdilik HDR desteği, geliştirilmiş DPI ve Fluent Design'ın geleceği biliniyor.

HDR desteği sayesinde Windows 10'u HDR destekli monitör veya TV'ye bağladığınızda, HDR içerikleri sorunsuz bir şekilde oynatabileceksiniz. Windows 10'a yepyeni bir görünüm kazandıracak olan Fluent Design'ın nasıl olacağına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.