Yazılım

Windows 10'a yeni güncelleme geliyor

Microsoft düzenlediği Geliştiriciler Konferansı'nda Windows 10 için yıldönümü güncellemesinin yazın geleceğini duyurdu.


Dünyanın teknoloji devlerinden Microsoft, San Francisco'da düzenlediği etkinlik kapsamında Windows 10 işletim sistemi için Yıldönümü Güncellemesi isimli oldukça kapsamlı bir güncelleme yayınlacağının haberini verdi.

Microsoft'un yaz aylarında yayınlaması beklenen güncelleme sadece masaüstü platformu için değil, Xbox ve Hololens için de yayınlanacak.

1459371453_windows-10.jpg

2016'nın 2.çeyreği içinde tüketicilere sunulması beklenen güncellemenin Windows 10 platformuna önemli yenilikler kazandırması bekleniyor. Güncelleme temel olarak daha fazla kişiselleştirme seçeneği, Microsoft Edge için Windows Hello desteği ve yeni özellikler kazandırılmış bildirim merkezini içerecek.

Microsoft'un Yıldönümü Güncellemesi (Anniversary Update) adını verdiği yeni Windows 10 güncellemesinin detayları henüz net olarak bilinmiyor ancak şimdiden güncellemenin Windows 10 ekosistemine önemli özellikler kazandıracağını söyleyebiliriz.


 
                              
          
                                
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.