Yazılım

Windows 8 Beta sürümü indirilebilir

Barselona Mobil Dünya Kongresi'nde bugün Windows 8 in Tüketici Önizlemesi başlatıldı

Windows 8 Beta sürümü indirilebilir

Microsoft, Windows 8 için piyasada olacak uygulamaların elde edileceği Windows Store'yi de başlattı.

Windows 8 Tüketici Önizleme'sin de gözlemlemek isteyen kullanıcılar için ücretsiz beta sürümünü piyasaya sürüyor.

1330527879_windows8496b.jpg

Microsoft'un, geçen Eylül ayında başlattığı  Geliştirici Önizleme ile karşılaştırıldığında, Tüketici Önizleme daha kararlı olması gerekiyor. Ayrıca şirket, son beş ay içinde Windows Mağazalarına erken bir versiyonunun yer aldığı bazı ana kullanıcı arayüzü geliştirmelerini ekledi.


Anlaşılacağı gibi, Windows 8 Tüketici Önizleme'sini 2012 yılının ikinci yarısında ticari olarak başlamadan önce Windows 8'deki büyük değişiklikler hakkında kullanıcıların bilgi alması için beta sürümünü piyasaya sürüyor.

Microsoft'un Windows 8 Tüketici Önizlemesi'nde daha önceki geliştirici önizlemesinde olmayan sorulara cevap vereceği umut ediliyor. Bunların başında hemen kullanılabilir olacak olan Metro uygulamaları geliyor.

Microsoft'un Windows başkanı Steven Sinofsky Barselona'da sahnede Windows 8 sistemlerinin çeşitli Tüketici Önizleme'sini tanıttı.

Yorumlar
Misafir
Hadi hayırlı olsun bakalım nasılmış.
Cevapla
Misafir
ben daha önce kurmuştum bunu hiç beğenmedim..buda vista gibi tutulmaz sanırım.boşuna bu kadar zaman uğraşmışlar bunla..1 2 ay sonra win 9 için çalışmaya başlarlar.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.