Yazılım

Windows 8 için Metro'lu Chrome!

Metro arayüzlü ilk chrome geldi, indirmek için detayları okuyun!

Windows 8 için Metro'lu Chrome!

Tüm zamanların en iyi işletim sistemi olarak karşımıza çıkacak olan yazılım devi Microsoft'un son işletim sistemi Windows 8, bildiğiniz üzre, yüzlerce yeniliği de beraberinde getiriyor. Tasarımından tutun da yazılımına kadar gelen onlarca yenilikten sonra Microsoft çok iddialı satış rakamlarına ulaşmak istiyor.

Gelen yeniliklerin belki de en büyüklerinden birisi de tasarımda karşımıza çıkan, belki daha önce karşılaştığınız Metro Arayüz oluyor. Windows 8'in geçtiğimiz günlerde yayınlanan Release Preview yani yayın önizleme sürümünün ardından, teknoloji dünyasında gözler bilişim ve yazılım firmalarının üzerine çevrildi. Yeni Windows 8 için firmalar, şimdiden metro arayüzlü uygulama geliştirmeye başladı, hatta geliştirici sürümlerini kullanıcıların beğenisine sunmaya başladılar bile.

1339572638_chromewin8snapped-11371963.jpg

Resmin büyük halini görmek için

O yazılımlardan birisi de, geçtiğimiz saatlerde geliştiricilere özel ilk Metro Arayüz'ünü alan Chrome oldu. Yeni metro arayüzlü Chrome'u denemek için buradan indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.