Yazılım

Windows 8 RC çıktı dedikoduları!

Windows 8 Consumer Preview çıkalı fazla olmadan RC haberleri internette dağılmaya başladı bile...


Dünya'nın en çok kullanılan işletim sistemlerini üreten Microsoft geçtiğimiz haftalarda Windows 8'in yeni sürümü olan Consumer Preview'i Barselona'da yapılan MWC 2012'de (Mobil Dünya Kongresi) bir süpriz yaparak tanıtmış, tüm kullanıcılarının beğenesine sunmuştu hatırlarsanız.

Henüz Windows 8 tüketici önizleme sürümünün üstünden fazla geçmeden internette RC sürüm haberleri dolanmaya başladı bile. Bu sitelerden birisi de WinUnleaked.tk sitesi. Haber yazarlarından biri, yeni Windows 8 Sürüm Adayı (RC) 'nin çoktan çıktığını ve kopyalarından bir tanesinin ellerinde bulunduğunu belirterek internet ortamında değişik bir gündem yarattı.

1332690258_99.jpg

Yazardan gelen ilk haberlere göre yeni RC
yapılan arayüz ayarlamaları ve ana koddaki değişiklikler sayesinde performansında artış olduğunu söylüyor. İlk alınan bilgilere göre bu şekilde bir haber ortaya çıkıyor fakat elinde olup olmadğı, incelenip incelenmediği net değil.

*Windows 8'in final sürümünün Microsoft tarafından Ekim ayı içerisinde geleceğini sizler için bir kez daha hatırlatalım.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.