Yazılım

Windows 8 resmen tanıtıldı!

Microsoft'un yeni işletim sistemi resmiyete kavuştu!

Windows 8 resmen tanıtıldı!

Bildiğiniz gibi Windows 8 Microsoft'un yeni işletim sistemi olacak. Bugün Türkiye saatiyle 17.00'da tanıtılan Windows 8 tüm dünyanın merakla beklediği işletim sistemi. Windows 8'in dokunmatik tabanlı yeni yapısı, uzun süredir istikrarlı gidişini bozan Microsoft'u başlarda tedirgin etmişti.

Windows 8 tanıtılmadan aylar öncesinde her gelişmelerde gördüğümüz eleştirilere Windows 8 için de şahit olduk. Windows 8'in öncelikle "Başlat" butonu sistemini kaldırması, alışkanlık bozmayı sevmeyen kullanıcılar tarafından tepki aldı.

1351203770_w8rtm-windows-8-start.jpg
Ancak yayınlanan Windows 8 cihazlar ve telefonlardan da aldığımız yorumlara göre yeni işletim sistemi epey ilgi görecek diyebiliriz. Windows 8'in dokunmatik tabanlı sistemlere daha uygun olması nedeniyle dokunmatik cihazlara ağırlık veren firmalar bu alanda çok iyi başarılara imza attı. Windows 8'in kullanımı yaygınlaştıkça yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.