Yazılım

Windows 8 tam sürümden yeni görüntüler sızdı!

İşte yeni işletim sisteminin ara yüzünden görüntüler!


2 yıllı aşkın sürecin ardından Microsoft Windows 8'i resmen duyurdu. Microsoft geçtiğimiz saatlerde Windows 8'in gelişim aşamasının tamamlandığını açıkladı. ile Explorer 10, Windows Server 2012 ve Visual Studio 2012 de RTM aşamasını atladı.

Bildiğimiz gibi Microsoft Wİndows 8'in resmi çıkış tarihinin 26 Ekim olduğunu belirtmişti. 15 Ağustos'ta geliştiriciler MSDN üyelikleriyle ve Windows 8'i test eden profesyoneller TechNet üyelikleri ile Windows 8'in final sürümünü indirebilecekler.Microsoft Software Assurance for Windows müşterileri, Windows 8 Enterprise sürümünü Volume License Service Center (VLSC) ile kurumlara aktarmaya başlayabilecek.


Microsoft Partner Network üyeleri Microsoft Action Pack Providers (MAPS) sağlayıcıları Windows 8'e erişim hakkı kazanacak. 26 Ekim tarihinden itibaren şu anki Windows'unuzu Windows 8'e 39.99 dolar karşılığında yükseltebileceksiniz.

Ayrıca Windows 8 Pro da 69 dolardan yayınlanacak. Windows 8'den sızan görüntüler 26 Ekim için bekleyenleri heyecanlandırıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.