Yazılım

Windows 8'i Aylarca Ücretsiz Kullanın!..

Windows 8'in piyasaya sürüldüğünde nasıl olacağını merak ediyor musunuz? İşte Microsoft'tan sürpriz açıklama.

Windows 8'i Aylarca Ücretsiz Kullanın!..

2012’in en çok beklenen işletim sistemi olan Windows 8, son sürümüne ulaştı. Tablet, akıllı telefon ve bilgisayarda aynı anda kullanabileceğiniz çok platform destekli Windows 8’in sunacakları tüketiciler tarafından merak ediliyor. Microsoft, bugün yaptığı toplantıyla Windows 8’in son sürümünün denemeye sunulacağını açıkladı.

Son Sürüm Ne Zaman Geliyor?

Peki, Windows 8’in en sorunsuz versiyonunu ne zaman ücretsiz olarak deneyebileceksiniz? Microsoft, Windows Grup Müdürü Steven Sinofsky’in açıklamasına göre Windows 8’in son sürümünü Haziran’ın ilk haftasında denemek mümkün olacak.

İnternet üzerinden indirilecek bu versiyonda, tüketici ve geliştirici sürümlerinde bulunmayan özellikler de açık olacak. Windows Market, uygulama ve son kullanıcıya yönelik yeniliklerin de test edileceği sürümün Windows 8’in resmi çıkış tarihine kadar kullanılabilecek. Şirkete yakın kaynakların sızdırdığı bilgilere göre Windows 8, Eylül ve Aralık arasında bir tarihte satışta olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.