Yazılım

Windows 8'in son 2 yeniliği resimlerle sızdırıldı!

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 8 hakkında yeni detaylar geliyor!

Windows 8'in son 2 yeniliği resimlerle sızdırıldı!

Dünyanın en büyük yazılım şirketleri arasında bulunan Microsoft, yeni işletim sistemi Windows 8 ile ilgili bir çok sürüm yayınlamış, final sürümünün 2012'nin son çeyreğinde karşımızda olacağını belirtmişti. Fakat Japonya'da geçtiğimiz günlerde bir Microsoft yetkilisinin yaptığı açıklamada, ilk Windows 8 tanıtımının Haziran ayında gerçekleşeceği, sunumun yapılacağı haberini sizler ile daha önceden paylaşmıştık.

Haziran ayında kullanıcılar için yayın önizleme sürümü tanıtılacak olan yeni Windows 8 hakkında 2 önemli yenilik internete sızdırıldı. Win8China.com'un sızdırdığı bu görüntüler Windows 8'in 8375 yapısına ait. Yeni görüntülerde Windows 8'e ait yeniliklere bakacak olursak bunlar arasında 2 3 tane yeni kilit ekranı ile Windows Store döşemesi ve masaüstünün sağ alt köşesinde kaydırılınca kareye dönüşen ufak bir büyüteç yer alıyor.

1337002676_20120514023408.jpg
ÇİN'li kaynak tarafından internette yayınlanan bu resimler Windows 8 tüketici önizleme özelliğinin 2. versiyonu olarak çıktığını, sadece belirlenen özel gruplar için dağıtıldığını söylüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.