Yazılım

Yeni iPad için Adobe Photoshop Touch güncellendi!

Adobe, yeni ipad Photoshop Dokunmatik uygulaması için sınırlı sayıda güncelleme yayınladı.

Yeni iPad için Adobe Photoshop Touch güncellendi!

IPad kullanıcıları için Adobe Photoshop uygulamasının sınırlı sürümü, bu hafta büyük bir güncelleme aldı. Güncellenen bu uygulama, yeni iPad'ın retina ekranına özel Creative Cloud, otomatik senkronizasyon özelliği ve daha yüksek çözünürlükte görüntüleri destekleyecek.

1336812539_20101108185349145034photoshopipadmockup.jpg

Adobe Systems Incorporated güncellenen uygulama hakkındaki açıklamasında; " Bu uygulama transform görüntüleri ve Adobe Photoshop özellikleri ile tablet için tasarlandı" dedi. Ayrıca Adobe açıklamasında güncellenen ugulama ile görüntüleri birleştirip profesyonel efektler uygulayarak Facebook gibi sosyal ağ siteleri aracılığı ile arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabileceğinizi ve hatta bunların haricinde daha fazla uygulama seçenekelerinin de güncelleme de bulunduğunu söyledi.

1336812556_adobephotoshoptouchipad2.jpg

Adobe Photoshop, dokunmatik tablette fotoğraf tutkunları için popüler Photoshop özellikleri ile fotoğraflarını düzenleme yapabilmeleri için tasarlanmış. Uygulama katmanlar, seçim araçları ve filtreler içeriyor.

Mevcut Adobe Photoshop Touch kullanıcıları maksimum desteklenen çözünürlük desteğinin 2048 x 2048 piksele çıkarılmış olmasına eminiz ki çok sevinecekler.  Ayrıca Adobe, yeni sürüme bir çok özellik eklediğini duyurdu.

Uygulama güncellemesini buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.