Yazılım

Windows 8'in yeni logoları sızdı!

Geçtiğimiz ayın başında sızdırılan uyumluluk logolarına yenileri eklendi.


Windows 8'in uyumluluk logoları olduğu iddia edilen simgeler Haziran ayının başlarında ortaya çıkmıştı. Şimdi bu simgelere yenileri eklendi. Winunleaked.tk. sitesinde  görüntülenen ve Windows 8'e ait olduğu söylenen simgeleri aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Görüntülenen son resimdeki simgede bu sefer Windows 8 metninin altında Windows RT etiketi eklendiği görülüyor. Logonun önceki sızıntılarda da olduğu gibi açık mavi, lacivert, mor ve siyah renklerden oluşan sürümleri mevcut. Logoları incelediğimizde bir bölümünün renkli arka plana ve beyaz logoya sahip olduğunu, bir kısmının ise beyaz arka plana ve renkli bir logoya sahip olduğunu görüyoruz.

1341311299_win8logo.jpg

Bu resimdeki logoların gerçek olma ihtimali var ancak Windows 8'in çıkış tarihine dek Microsoft tarafından değiştirilmesi de mümkün. Onun için Microsoft resmi bilgi vermedikçe yada tam sürümü çıkana kadar emin olamayız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.