Yazılım

Windows Server 2012 Beta yayınlandı, tıklayın indirin!

Küçük işletmelerin yeni maskotu!


Microsoft geçtiğimiz saatlerde Windows Server ailesinin yeni üyesi 2012 Beta'sürpriz bir şekilde duyurdu.  Yepyeni arayüzlerle birlikte gelen yeni Windows Server Beta 2012 birbirinden ilginç yeni özellikleriyle geliyor.

Windows Server 2012 Beta'da gözümüze çarpan ilk değişikliklerden birtanesi Windows 8'in beğenilen arayüzü Metro arayüzün kullanıldığını görüyoruz. Microsoft bundan bir kaç hafta önce Home Server ailesine yeni bir üye kazandırmayacağını, bu yönde herhangi bir çalışma olmayacağını çağrıştıran açıklamalar yapmıştı. Yapılan açıklamalara rağmen geçtiğimiz saatlerde Microsoft tarafından yayınlanan Server ailesinin yeni gözbebeği Windows Server 2012 Beta'yı konunun altından vereceğimiz bağlantı ile indirebilirsiniz.

1342076740_windowsserverhaber1342074642.jpg

Windows Server 2012 Beta Essentials olarak yayınlanan yeni sürümle birlikte Server'da köklü değişiklikler de yer alıyor. Özellikle günümüzde sıkça kullanılan, binlerce şirketin sektörde lideri olduğu bulut teknolojisi ile olan entegre sistemi Windows Server 2012 Beta'yı diğer serverlardan epey farklı kılıyor. Ev ve küçük işletmeler için çok ideal bir çözüm olacağını dile getiren yetkililer bakalım yeni Server 2012 Beta hakkında ilerleyen günlerde ne tarz açıklamalar yapacak.

Windows Server ailesinin yeni üyesi 2012 Beta Essentials'ı indirmek için tıklayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.