Yazılım

Windows,Mac bilgisayarlarınızda Android çalıştırın

Android bilgisayarlara taşınıyor!


Android hiç şüphesiz ki bugünün en hızlı ilerleyen teknolojilerinden bir tanesi. Google Play 700,000 uygulama kapasitesiyle sayıca diğerleriyle karşılaştırılamayacak kapasiteye sahip. Android bu yıl çıkan yeni amiral gemileriyle de ön plana çıkmaya devam ediyor. Android 4.1.2 sürümüyle oldukça gelişen işletim sistemi hem kullanıcılar tarafından hem de geliştiriciler tarafından büyük avantajlara sahip.

Uygulamaların zenginliği bir yana daha önce hiç telefon ya da tabletinizde kullandığınız bu sistemi bilgisayarınızda da görmek istediğiniz oldu mu? Şimdi bunu yapabileceğiniz çok kolay bir yol var: BlueStacks.

1356731300_step1.png

1356731313_step2.png

Uygulama hala beta sürümünde, fakat iyi çalışıyor. Google Play’i bilgisayarınızdan kullanmaya başlayın! İşte Windows ve Mac için uygulamanın linkleri:

1356731332_heres-how-to-run-android-apps-on-your-windowsmac-desktoplaptop-computer.jpgWindows için indirin!

OSX için indirin!Yorumlar
Misafir
sorun mu var biz mi beceremedik.calistiramadik haci!
Cevapla
ali
yakinda windows kafa tutar
Cevapla
Misafir
bende sorun çıkardı :(
Cevapla
m@p53
süper bir şeye benziyor. tlf donanımı desteklemediği için kullanamadığımız yeni aOS ları deneme şansımız olacak demektir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.