Yazılım

Windows'unuz hareketlensin!

Windows'u bambaşka bir işletim sistemine çeviren araç WindowFX 5'in yeni sürümü çıktı.

Windows'unuz hareketlensin!

WindowFX, Windows'a şık animasyonlar, menüler ve birtakım verimlilik araçları ekleyen ünlü bir yazılım paketi.  WindowFX'ün şimdide 5. sürümü yayınlandı. Bu sürümde, yeni pencere animasyonları ve diğer ilgi çekici yeni özelliklerle kullanıcılara sunuluyor.

1338965842_02195817s.jpg

Windows'u bambaşka bir işletim sistemine çeviren  araç WindowFX 5, Stardock tarafında geliştirildi. Pencereleri sürüklerken Linux'daki Compiz Fusion benzeri titrek bir animasyon eklenmiş. Yeni sürümde pencereleri açma, kapama, küçültme ve geri getirme eylemlerinde de yeni animasyonlarla farklı bir Windows deneyimi yaşıyorsunuz. WindowFX'in ücretsiz sürümü, 10 dolarlık tam sürümüne göre daha az işlevselliğe sahip. Ücretli sürümü yeni animasyon ve masaüstü simge gösterimi denetimleri ile geliyor.

1338965892_image06.png

WindowFX 5, sadece animasyon sunmuyor. Ücretsiz sürümde de bulunan yeni özellikler ile yaptığınız işe daha iyi odaklanmak isterseniz etkin olmayan tüm pencereleri karartabiliyor ve böylece şu anki pencereyi öne çıkartma imkanına sahip oluyorsunuz. Başka bir özelliği ise etkin olmayan pencereleri belirli bir süre geçtikten sonra otomatik olarak küçültmesi. Bu şekilde ekranınızın kalabalık görünümünden kurtulabilirsiniz.

1338965964_stardock-desktop-transparency-transitions-shadows-111538.jpg

WindowFX ile yeni animasyonlar kullanmak içinde çok güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız yok. Ücretli sürümünü almayı düşünmüyorsanız ücretsiz sürümde de bazı animasyon seçeneklerini deneyebilirsiniz.

İndirin: WindowFX

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.