Yazılım

Yandex.Browser yenilendi!

Yepyeni özellikleriyle Yandex Browser 1310'u hemen şimdi ücretsiz indir!

Yandex.Browser yenilendi!

Ülkemize getirdiği bir çok yeniliklerle Rusya'nın dev arama motoru Yandex, hizmetlerine hıs kesmeden devam ediyor. İnternet kullanıcılarını çok yakından ilgilendiren Yandex.Browser’ın yeni sürümü bugün kullanıma sunuldu. Yandex.Browser 1310 adlı yeni sürümün en öne çıkan özelliği
, fare ya da parmak hareketleri ile yönetilebiliyor olması.

1382693046_yandex-browser-galatasarayyandex-browser-galatasaray-ekran-goruntusu-11310x8201-660x330.png

Bu sürümden itibaren fare ve parmak hareketlerini desteklemeye başlayan Yandex.Browser ile bir önceki veya bir sonraki sayfaya gitmek, sekme açıp kapatmak, yeniden yüklemek veya kapatılan bir sekmeyi yeniden açmak gibi sık kullanılan işlemler daha hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Yeni özellik, isteğe göre ayarlar menüsünden açılıp kapatılabiliyor.

Bir takım diğer iyileştirmelerin yanı sıra, tarayıcıya eklenen bir başka özellik ise kullanıcılardan gelen istek üzerine favoriler paneline eklenen favikonlar. Bu özellikle de yine ayarlar menüsü üzerinden kontrol edilebiliyor. Yandex.Browser 1310browser.yandex.com.tr adresinden indirilebilir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.