Yazılım

Yazılım inceleme: WonderFox DVD Video Converter

Bu program ile video düzenlemek çocuk oyuncağı.

Yazılım inceleme: WonderFox DVD Video Converter

WonderFox DVD Video Converter, kullanışlı ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde video dönüştürme işlerinizi gayet kolaylaştırıyor. Bu video işleme paketi DVD video dönüştürme özelliği sayesinde DVD formatındaki videoları bilgisayarınıza kaydetmenize imkan tanır. Program ile videolarınızı, çeşitli sistemler ve mobil platformlar için uygun video formatlarına dönüştürebilirsiniz.

1374504574_untitled-2.jpg

Program ile dönüştüreceğiniz videonun ses kanalını ve altyazı kanalını seçebilir, dilediğiniz diller video dönüştürme yapabilirsiniz. Programın en kullanışlı özelliklerinden biri DVD kopya koruması kaldırma özelliğidir. Bu özellik yardımıyla herhangi bir DVD'yi bilgisayarııza kaydedebilir, farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca yüklediğiniz videoyu; kesebilir, efektler ekleyebilir ve daha bir çok düzenleme işlemini yapabilirsiniz. 

1374504025_untitled-2.jpg

Programın video indirme indirme özelliği sayesinde çevrimiçi video paylaşım sitelerinden bilgisayarınıza video indirebilir, dönüştürebilir veya düzenleyebilirsiniz. YouTube video indirme, Facebook video indirme ve Vimeo video indirme işlemlerini WonderFox DVD Video Converter kullanarak gerçekleştirmek mümkündür. Program bu videoları indirirken dilediğiniz çözünürlüğü ve kaliteyi belirlemenize izin verir. WonderFox DVD Video Converter bu yönüyle YouTube video dönüştürme programlarına rakip olmaktadır.

1374503150_untitled-5.jpg

WonderFox DVD Video Converter sunduğu video düzenleme araçları ile kullanıcılara büyük yardımda bulunmaktadır. Bu sayede ek programlar kullanmadan WonderFox DVD Video Converter dahilinde bütün video işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Video kesme aracı sayesinde videolarınızın uzunluğunu ayarlayabilir, video kırpma aracı ile video içerisindeki istenmeyen objelerden kurtulabilir, video birleştirme aracı ile farklı videoları birbirine ekleyebilir ve video ters çevirme özelliği ile videolarınızın yönünü değiştirebilirsiniz. WonderFox DVD Video Converter sahip olduğu dahilimedya oynatıcı ile videolarınızı program dahilinde yürütürken video düzenleme işlemi sırasında size videonun son hali ile ilgili önizleme yapma imkanı sunar.  Video filtreleme seçenekleri videolarınızın renk ayarlarını değiştirmenize ve daha farklı görünen sanatsal çalışmalar oluşturmanıza yardımcı olur.

1374505214_wonderfox-dvd-video-convertervideo-indirme-secenekleri950x599.jpg

Videolar ile ilgili işlemlerde işinize yarayacak hemen hemen bütün araçları içeren WonderFox DVD Video Converter oldukça başarılı bir yazılım paketidir.

Programın toplu dönüştürme özelliği sayesinde dönüştürmek istediğiniz videoların listesini oluşturarak tek tıklamayla arka arkaya dönüştürme işlemini başlatabilirsiniz. Böylece zamandan kazanarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Çok çekirdekli işlemcileri destekleyen WonderFox DVD Video Converter dönüştürme işlemi sırasında en yüksek performansla çalışarak hızlı bir şekilde işlemleri sonlandırır.

Yazılımın şu an için fiyatı: 49,95$ olarak belirlenmiş.

Yazılımın demosunu: buradan indirebilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.