Yazılım

Yeni güncellemesi ile Trafi çok daha pratik ve eğlenceli

Trafi'ye birbirinden kullanışlı yeni özellikler geldi.

Yeni güncellemesi ile Trafi çok daha pratik ve  eğlenceli

Yeni güncellemesi ile Trafi'ye birbirinden kullanışlı yeni özellikler katılıyor. Kullanıcılara toplu taşıma araçlarıyla yapacakları seyahatler için rota önerileri sunan Trafi ailesine İstanbul, Ankara ve İzmir'in ardından şimdi de Bursa katılıyor.

Hedeflenen noktaya farklı toplu taşıma araçlarıyla en kısa ve en pratik şekilde ulaşılmasına olanak veren Trafi, güncelleme ile aynı zamanda yeni bir yüze de kavuşuyor. Android ve İOS işletim sistemlerindeki menü seçeneklerini güncelleyen Trafi, kullanıcıların haritada çok daha rahat arama yapabilmelerine imkan tanıyor.

 1398249402_trafi-mobil-uygulama.png

Gelişmiş algoritma sistemi sayesinde Trafi'de arama yapmak şimdi hiç olmadığı kadar kolay!

Trafi'de bundan sonra yapılan tüm arama sonuçları, kullanıcı davranışlarına bağlı olarak kişiselleştiriliyor. Kullanıcılar ne kadar çok arama yaparsa o kadar kendilerine yönelik sonuçlar elde edecek.

Trafi'nin yeni güncellemesi ile yayına giren bir diğer özelliği ise İstanbul'da daha fazla feribota ulaşılabiliyor olması.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.