Yazılım

Yeni iTunes 10.6 güncellemesi çıktı, indirilebilir!

Apple'ın müzik dinleme, iOS cihaz yönetme, uygulama yönetme gibi ihtiyaçlarını karşılayan iTunes 10.6 güncellemesi çıktı!

Yeni iTunes 10.6 güncellemesi çıktı, indirilebilir!

Apple'ın iOS cihazlarında veri aktarmada büyük bir öneme sahip olan iTunes uygulamasının 10.6 güncellemesi yayınlandı. iTunes ile birlikte Müzik koleksiyonunuz, uygulamalarınız, podcast'leriniz ve daha birçok şey karşınızda. iTunes, sizi eğlendiren her şeyin bir araya geldiği yerdir.

1331294902_screen-shot-2012-03-07-at-2.38.53-pm.jpg

iTunes nedir?

Müzik dinleyin, eşzamanlayın ve daha birçok şey yapın. iTunes, Mac veya PC için ücretsiz bir uygulamadır. Bilgisayarınızdaki müzikleri ve videoları düzenler ve oynatır. Tüm içeriğinizi eşzamanlanmış olarak tutar. Ayrıca bilgisayarınızda, iPod touch'da, iPhone'da ve iPad'de eğlenmek için gereken her şeyi bulabileceğiniz bir mağazadır. Her yerde. Her zaman.

10.6 neler getirdi?

Yeni iTunes güncellemesi ile birlikte 1080p desteği iTunes'daki yerini aldı. Bu destek ile birlikte iTunes'da artık HD film ve videoları rahatlıkla izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Yeni güncelleme ile birlikte iTunes Match kullanıcılarını da süprizler bekliyor. Yenilenmiş arayüzü ile birlikte bir çok kolaylık birlikte geliyor.

Nasıl yüklenir?

PC kullanıcısı iseniz buradan yeni 10.6 iTunes güncellemesine ulaşıp bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Yok ben zaten MAC kullanıcısıyım diyorsanız masaüstünde sol üst tarafta bulunan  Elma işaretine tıklayıp Software Update gelip buradan yeni güncellemeyi bilgisayarınıza çekebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.