Yazılım

Yeni Windows 8 RTM görüntüleri sızdırıldı!

Windows 8'in 8518 numaları RTM yapısından görüntüler sızdırıldı. Bakın neler değişmiş!


Bu Sonbahar ayında tam sürümü yayımlanacak olan Windows 8'in son RTM (üreticilere sağlanan sürüm) yapısından yeni ekran görüntüleri sızdırıldı. Yazılımın 8518 numaralı yapısında Microsoft'un yaptığı bazı küçük düzeltmeler ve eklemeler olmuş.

Resmin görüntülerini Winunleaked.tk sitesi yayınladı ve sağladığı görüntülerde en çarpıcı değişiklikler arasında görev çubuğunun ve pencerelerin rengini birbirinden bağımsız olarak değiştirmenizi sağlayan özelliğin ortadan kalkması bulunuyor. Başka şekilde anlatacak olursak artık ikisinin rengini ayrı ayrı değiştirmek mümkün olmayacak ve aynı rengi paylaşacaklar. Ayrıca seçtiğiniz renk artık Internet Explorer 10'u da etkileyecek, sekmeler ve düğmeler seçtiğiniz renkte olacak.

Sızdırılan görüntülerde 8518 yapısında yeni duvar kağıtları, kilit ekranı arka planları ve temalar da mevcut. Görünüşe göre bunlar Windows'un final sürümünde de yer alacak. Başka bir görüntüde ise Windows 8'in yüklenme ekranı bulunuyor.

1343122124_windows-8-logo-339x337.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.