Yazılım

Yönetici ve çalışanı birbirine bağlayan en iyi çözüm: NAMESCROLL

NAMESCROLL kurumsal iletişim problemlerinizi çözüyor.

Yönetici ve çalışanı birbirine bağlayan en iyi çözüm: NAMESCROLL

Kurumsal firmalarda yöneticiler, çalışanlarının iletişim bilgilerine ulaşamama ve müşterileri ve tedarikçileri içine alan bir merkezi rehberin olmayışı gibi sorunlar yüzünden kurum içi iletişimde sorunlar yaşamaktadırlar. Ayrıca, mailleşmenin çalışanlar arası iletişimi ve iş akışını yavaşlatması gibi sorunlar da yöneticileri zorlamaktadır.

Yöneticilerin bu sorunlarına çözüm üretmek için yola çıkan Komote Teknoloji ekibi, tek merkezden yönetilebilir ve kurum içi iletişimi daha verimli hale getirmek amacıyla NameScroll isimli yazılımı geliştirdi.

Komote Teknoloji tarafından 2013 yılının sonlarında yayınlanan uygulama 2014 yılının ilk yarısında da testlerle geliştirilerek son halini aldı. 2015 yılı itibariyle nihai ürün haline getirilen NameScroll, 2500 mobil kullanıcıya sahip. İstanbul Ticaret Odası, Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark A.Ş., İş Hayatı Dayanışma Derneği ve Koyuncu Elektronik ile beraber toplamda 10 kuruluş NameScroll’u aktif olarak kullanıyor.


1432286148_foto-nm.jpg
Cavme Group kuruluşu olan Komote Teknoloji tarafından geliştirilen ‘Kurumsal Rehber Yönetimi’ yazılımı  NAMESCROLL, kurumun tüm rehberini tek merkezde toplama ve yönetilmesine yardımcı olan aynı zamanda çalışanlar arasında anlık mesajlaşma ve raporlama modülü de bulunduran bir mobil platformdur.

Uygulama ayrıca, çalışanlara tüm raporlarını mobilden yazma ve yöneticilerine ulaştırma imkânı sunuyor.

Yazılım, yöneticilere “push notification” ile şirket duyurularını tek ‘tık’la tüm rehberlerine ulaştırma imkânı sağlıyor.


TEK MERKEZDEN REHBER YÖNETİMİ

NAMESCROLL, kurum sahiplerine; çalışanlara, bayilere ve müşterilere tek merkezden ulaşma imkânı veriyor. Kurumları çalışanlarla ilgili en güncel listeye ulaştıran yazılım, aynı zaman da istediğiniz sayıda rehber oluşturup, istediğiniz kişi veya kurumlarla paylaşma özelliği içeriyor.  

Ayrıca departmanlar, kendi rehberlerini oluşturup departman içi kullanıma açabilirler.

Hiyerarşi yapısı ve organizasyon şeması bulunan uygulamada çalışanların pozisyonları ve istenirse dokümanları herkes tarafından görülebiliyor.

NAMESCROLL’da tek merkezden yürütülen rehber yönetimi ile kurum kültürü, yönetmelikler, prosedürler, formlar, fiyat listeleri katalog ve broşürler her an cepten ulaşılabilir hale geliyor.

KURUM İÇİ İLETİŞİMİNİZ HEM CEBİNİZDE HEM BİLGİSAYARINIZDA!

İlk olarak orta ve büyük ölçekli şirketler için hazırlanmış kurumsal iletişim problemlerine çözümler üreten NAMESCROLL programı bilgisayar ve mobil ile senkronize biçimde kullanılabiliyor.

1432286209_namescroll3.jpg
Kullanıcıların sadece kullanıcı adı ve şifre ile kurumsal iletişim ağlarına dahil olabildikleri NameScroll’un, şirket için kurulumu ve kullanılmaya başlanması en fazla bir gün içerisinde gerçekleştirilebiliyor.

DOSYA PAYLAŞIMI VE TOPLU MESAJLAŞMA İMKÂNI

NAMESCROLL anlaşılabilir arayüzü ve kolay kurulumu sayesinde şirketlere, çalışanlarının anlık aktivitelerinden haberdar olma imkânı sunuyor. Her ölçekte kuruma hitap eden NAMESCROLL özellikle şirketlerin, derneklerin ve eğitim kurumlarının verimliliğini arttırmayı hedefliyor. NAMESCROLL ayrıca, dosya paylaşımı, ilgili kontağa istenildiği kadar alan, doküman ekleme ve rehber paylaşımı gibi özelliklere sahip.

NAMESCROLL’un en çok öne çıkan özellikleri, Rehber yönetimi ve Anlık Mesajlaşma. Yazılım bunun yanı sıra Aktivite Yönetimi, Bulut Teknolojisi, Harita Kullanımı ve Rehber Paylaşımı özellikleriyle de dikkat çekiyor.

HER BÜTÇEYE UYGUN VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR PAKET SEÇENEĞİ

Başlangıç, orta ölçekli ve büyük paket olarak 3 ayrı ödeme imkânı sunan yazılım, ilk ay ücretsiz kullanılabiliyor.

Eğer siz de ‘Kurumsal İletişim’in gücünü arkanıza almak istiyorsanız NAMESCROLL’u deneyin…

iOS bir cihazınız varsa NameScroll’u AppStore’dan indirip inceleyebilirsiniz, eğer Android OS’a sahipseniz NameScroll’u Google Play’den indirebilirsiniz. Uygulamayı bilgisayarınızdan kullanmak için yönetim panelini indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.