6GB RAM'li amiral gemisi Nokia 9 yine test edildi

Nokia'nın amiral gemisi akıllı telefonu Nokia 9 bu defa 6G RAM ile test edildi.

Nokia 9, Geekbench'te 6GB RAM ile yine fark edildi. Daha önce 4GB ve 8GB RAM ile testlerde görünen Nokia 9'un üç farklı türevinin olduğu anlaşılıyor.

Cihaz, daha önce de listelerde görüldüğü gibi, “Unknown Heart” adı ile tanımlandı. Geekbench'teki liste 1.9GHz'de saat hızına sahip bir sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon yonga setini ima ediyor. Bu muhtemelen, amiral gemisi telefonlar için uygun olan yonga seti Snapdragon 835'tir. Aslında bu modelin Nokia 9 olacağı konusunda herhangi bir güvence yok ve HMD bazı prototipleri test ediyor olabilir.

1496921017_nokia-9-geekbench-6gb-ram-640x565.jpg

Şu anda, birden fazla varyanta sahip akıllı telefonları başlatma stratejisi, birçok üreticinin birden fazla kullanıcı segmentini hedeflemesine olanak tanımıştır. Nokia, orta sınıf bir model olan Nokia 6'yı satarken bu stratejiyi kullandı.

Nokia'nın akıllı telefon pazarına tam teşekküllü dönüşünü ne zaman göreceğimiz konusunda emin değiliz. Bunu sadece zaman gösterecek!

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • 6GB RAM'li amiral gemisi Nokia 9 yine test edildi

   Hiç boşuna uğraşma nokia Bu şekilde geri gelemezsin ya bütün dünyaya satacaksın yada yapmicaktin bu ne ya sadece 1 2 ülkemi kurtaracak seni sat bütün dünyaya zaten samsung la apple lider seni unutmuş herkes hergün 1 2 haber çıkıyor yok şunu cikarmis yok şu kadar ram yok bu kadar Nokia severlere merakla bekliyor sen tutup çine koreye ssatiyorsun zaten dünyanın en ileri teknolojik cihazlar Kore cin japonyada satiliyor ilk. Neyse nokia bitmiş zaten boşuna yordum klavyeyi seni 7 edge gibisi yok s8 biraz daha düşsün onu alacak iyi sahurlar

   Misafir 09 Haziran 2017 01:52 Cuma (3) (0)
  • 6GB RAM'li amiral gemisi Nokia 9 yine test edildi

   ulan bi gün 8 gb dediniz bi gün 4 gb dediniz şimdi 6 gb oldu yeter bi karar verin

   Misafir 08 Haziran 2017 19:32 Perşembe (2) (0)
  • 6GB RAM'li amiral gemisi Nokia 9 yine test edildi

   3 versiyon gelecek bu cihaz ondan öyle 4 gb olanı hafıza düşük 6 gb olanı hafıza orta 8 gb olanı hafıza yüksek diğer 2 cihaza göre ek bazı özellikler olacak.. kafanız bassın artık bunu

   Misafir 09 Haziran 2017 03:11 Cuma