Galaxy Note 9 hakkında ilk bilgi geldi

Samsung'un sıradaki phablet telefonu Galaxy Note 9 hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

 En son Galaxy Note 8 ile sahneye çıkan Samsung, 2018 yılında tanıtacağı Galaxy S9 ve S9 Plus'ın yanı sıra, Galaxy Note 9 üzerinde de çalışmalarını başlattı.

Yeni dedikodulara göre Samsung, "Crown" kod adlı Galaxy Note 9'u erkenden geliştirmeye başlamış ve 2018 yılının yaz sonunda, muhtemelen Ağustos ortasında açıklamayı planlıyor. Sızdırılan kod adı cihaz hakkında herhangi bir ipucu sağlamıyor. Ancak Samsung'un başarılı Note serisi için bir sonraki adımları planlamaya başladı kesin.

 1509970213_note9-pic.jpg

Bu sızıntı Güney Koreli yayıncılar tarafından Samsung'un bir bileşen tedarikçisinden geldiği söyleniyor. Aynı zamanda teknoloji devinin 2018 yılının başında Galaxy Note 9'un bir prototipi için donanım bileşenleri alacağını iddia ediyor.

Bu durum, Note9'a ilişkin tüm söylentilerin gelmeye başlamasının çok uzun sürmeyeceği anlamına geliyor. Özellikle bu cihazın ekranın altına gömülü bir parmak izi tarayıcısı olması bekleniyor.

  Yazar: Ayşe Aydoğmuş Teknolojiye dair her şey.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Galaxy Note 9 hakkında ilk bilgi geldi

   Note mini istiyoruz. Güçlü donanım 4 yada 4.5 inç çerçevesiz ekran. Mini boyutu olur donanım ve diğer özellikler Note 8 veya 9 ile aynı olursa yok satar!

   Misafir 07 Kasım 2017 00:24 Salı (0) (1)
  • Galaxy Note 9 hakkında ilk bilgi geldi

   note deyince kalem akla geliyor kardeşim küçük ekranda kalemi napıcaksın hadi kalemi küçük ekrana dahil edebildiğini düşünürsen

   Misafir 07 Kasım 2017 17:32 Salı