Google, Hangouts'ın fişini çekiyor!

Google'ın Hangouts hizmeti yakında tarih olacak. Peki, Hangouts yerine Google hangi hizmetini devreye sokacak? Hangouts'ın geleceği hakkındaki detaylar haberimizde.

Google, 2013 yılında iletişim sağlamak için Hangouts hizmetini sunmuştu. Google Hangouts sayesinde kullanıcılar yazılı, görüntülü ve sesli olarak iletişim kurabiliyordu. Gelen bilgilere göre; mesajlaşma hizmetlerinin yanında cılız kalan Hangouts için sona yaklaşıldı.

Geçtiğimiz ay yayınlanan Google Duo uygulaması, mesajlaşma konusunda sunduğu yenilikler ile çağımıza daha uyum sağlayan bir yapı çiziyor. Google da, Duo üzerine oynamaya kararlı.

Hangouts yerine Google Duo kullanılacak!

Google Pixel ve Google Pixel XL modellerinde ön yüklü olarak gelecek olan Google Duo'nun, Hangouts'ın yerini alacağı söyleniyor. Hangouts'ın fişten çekilme tarihi için ise 1 Aralık işaret ediliyor.

Apple'ın FaceTime'ına rakip olan Google Duo'nun sunduğu özellikler göz önünde bulundurulduğunda Hangouts'ın yayın hayatının sonlandırılması çok mantıklı görünüyor. 1475911677_google-duo.jpg

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Google, Hangouts'ın fişini çekiyor!

   aleyküm selam napiyon

   Misafir 09 Ekim 2016 19:45 Pazar (0) (0)
  • Google, Hangouts'ın fişini çekiyor!

   Hangoutsu devre dışı bırakınca ikide bir çıkan hata mesajida kaybolur :) arama ve mesajlaşma olayını iki program olarak yapsalar. Mesajlaşma içine posta kutusu koysalar, arama içine görüntülü konuşma, konum paylasma, durum, fotoğraf paylasma vs ekstra ozellikler koysalar. İyi olur. Birbiriyle bağlantısız tonla program yapıyorlar hepsi ayrı ise yarıyor ne gereksiz iş toplayin bi yere yakın özellikleri kullanalım.

   Misafir 09 Ekim 2016 01:13 Pazar (0) (0)
  • Google, Hangouts'ın fişini çekiyor!

   İyide duo görüntülü konuşma mesajlaşma uygulaması değil ki haberi yanlış vermişsiniz hangouts yerine google allo gelecek

   Misafir 08 Ekim 2016 16:27 Cumartesi (4) (0)
  • Google, Hangouts'ın fişini çekiyor!

   Hangouts kullanan var mıydı zaten?

   Misafir 08 Ekim 2016 15:56 Cumartesi (2) (0)
  • Google, Hangouts'ın fişini çekiyor!

   Hangout, allo, duo, messenger hepsi bir uygulamada toplanabilir

   Misafir 08 Ekim 2016 10:58 Cumartesi (0) (0)