Rusya ve Çin yapay zeka konusunda iş birliği yapacak!

Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev, Rusya ve Çin’in yapay zeka uygulama alanında işbirliğini genişletebileceğini belirtti.

Çinli İnternet kullanıcıları ile çevrimiçi bir basın toplantısına katılan Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev, Rusya ve Çin’in 2050 yılında ne şekilde değişeceği sorusu üzerine 2050 yılında ne olacağını şimdi söylemek zor ama dünyanın çok değişeceği belli. dedi. 1509524960_artificial-intelligence.jpg Yüksek teknolojilerin daha yoğun ve geniş bir şekilde kullanılacağını ve  yapay zekanın tüm alanlarda uygulanacağını söyleyen Rusya Başbakanı Dmitriy Medvedev, Bu arada bu sektörde işbirliğimizin pekiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.  1509524968_facebook-shuts-down-ai.jpg Gelecek için temel atmamız lazım, çünkü hiçbir ülke yapay zeka olmadan altyapı, eğitim, sağlık, ulaştırma alanlarında gelişemeyecek. dedi. Bakalım gelecekte bizi yapay zeka ile ilgili ne gibi olaylar bekliyor.

  YORUMLAR

  1000 - karakter kaldı.
  Yorumu gönder

  • Rusya ve Çin yapay zeka konusunda iş birliği yapacak!

   Yapay zeka insanlarin dusunemedikleri seyleri dusunecek.Teknolojide devrim yapacak kadar ilerleyerek yeni dunyalar cok yakinimizda olacak.Ancak insan oglunun kontrolunden bikip kendi kurallarini ve yaptirimlarini uygulayacak.Kacinilmaz...

   Misafir 03 Kasım 2017 20:52 Cuma (0) (0)