1 saatte e-ticaret sitenizi kurun! Hemen satış yapmaya başlayın!

e-ticaret sitenizi kendiniz kurarak fırsatları kaçırmadan yeni ufuklara yelken açabilirsiniz.

1 saatte e-ticaret sitenizi kurun! Hemen satış yapmaya başlayın!

Koronavirüs ve pandemi süreci ile birlikte yaşanan gelişmeler e-ticaret pazarındaki gelişimi hızlandırdı. Günümüzde birçok firma e-ticaret altyapılarını kurdu. Marketinden elektronik ürünlere, beyaz eşyadan hırdavata kadar birçok ürünü internetten satın alabildiğimiz günümüzde bu ürünleri güvenli bir ekosistemle müşterilere ulaştırmak önemli hale geldi.

e-ticarete kendi platformunuzla başlayın!

Bu yazımızda kendi e-ticaret altyapınızı kurmak için gerekli olan ekosistem çözümlerinden biri olan İdeasoft'un sunduğu özelliklere göz atıyoruz. İdeasoft ister tek kişilik bir şahıs firması ister 150 kişinin çalıştığı büyük bir şirket olsun her türlü beklenti ve ihtiyaçlara çözüm olacak esnek bir ekosistem sunuyor.

Öncelikle Türkiye'deki e-ticaret sitelerinin yüzde 55'inde İdeasoft çözümlerinin kullanıldığını belirtelim. Yani e-ticaret sitelerinin yarısından çoğu bu çözümleri kullanıyor. 11 binden fazla müşterisi bulunan şirket, 7/24 canlı destek verebiliyor. Bu da özellikle anlık sorunların çözülmesi açısından önemli. Platform aynı zamanda SEO desteği de sunuyor.

Aşağıdaki videoda İdeasoft platformunun neler sunduğunu anlatıyoruz:

Yeni videomuz ile ilgili sorularınızı bu sayfanın altında yer alan yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

360 derece e-ticaret çözümü

İdeasoft sadece basit bir e-ticaret çözümü değil. Tüm pazaryeri, kargo ve ödeme sistemleri ile entegrasyonu bulunuyor. ve sistemi kurduğunuz andan itibaren 1 saat içinde bu bu özellikleri aktif hale getirerek satışa başlayabiliyorsunuz. Çok kolay bir arayüzü bulunan platform sizlere anında e-ticaret sektörüne girmeyi ve teknik detaylarla uğraşmadan satışa başlamanızı sağlıyor.

Platformun sunduğu özellikler arasında pazarlama araçları, arama motoru optimizasyonu, ödeme sistemleri entegrasyonu, tasarım seçenekleri, sipariş ve ürün yönetimi gibi seçenekler yer alıyor.

Yani İdeasoft çözümü ile kargo, ödeme, site tasarımı, site uyumluluğu, arama motoru optimizasyonu ve diğer detaylarla uğraşmadan en fazla 1 saat içinde e-ticaret sitenizi hayata geçirebiliyorsunuz.

Anahtar teslim e-ticaret platformu

İdeasoft anahtar teslim bir e-ticaret platformu sunuyor. Bu da teknik detaylarla uğraşmadan tek bir yerden kurulum yaparak bütün özelliklere anında erişmenizi sağlıyor.

Responsive tasarım

Platformun sunduğu bir diğer özellik ise tüm cihazlarla tam uyumluluk. Müşterileriniz cep telefonu, bilgisayar ya da tablet gibi farklı cihazlardan girdiğinde aynı e-ticaret deneyimini yaşarlar. Mobil uyumlu temalar kullanıcılara kesintisiz bir deneyim yaşatmak için geliştirildi.

1 saatte e-ticaret sitenizi kurun! Hemen satış yapmaya başlayın! - Resim : 1

İdeasoft Appstore

Platformun sunduğu bir diğer yenilik ise İdeasoft Appstore. e-ticaret sitenize eklemek istediğiniz özellikleri burada bulacağınız uygulamalar yardımı ile hayata geçirebiliyorsunuz. Bu uygulama mağazasında ücretli ya da ücretsiz onlarca farklı uygulamayı kendi e-ticaret sitenize birkaç dakika içinde entegre edebiliyorsunuz. Bu uygulama mağazası sadece İdeasoft müşterileri için değil aynı zamanda uygulama geliştiriciler için de fırsatlar sunuyor.

Otopilot

Yine İdeasoft'un sunduğu bir özellik olan Otopilot ile internet üzerinden verdiğiniz reklamları otomatik olarak optimize ediyor. Bu sayede minimum 1000 TL reklam bütçesi ile 15 bin TL'ye kadar ciro elde edebiliyorsunuz
(Detaylı bilgi burada: https://www.ideasoft.com.tr/sayfa/otopilot/)

1 saatte e-ticaret sitenizi kurun! Hemen satış yapmaya başlayın! - Resim : 2


e-ticaret Çözüm Merkezi

Platformun bir diğer hizmeti ise e-ticaret Çözüm Merkezi. e-ticaret yaparken ihtiyacınız olacak bilgi ve uzmanları bu merkezde bulabiliyorsunuz. Çözüm merkezinde, alanında uzman onlarca resmi çözüm ortağı bulunuyor. IdeaSoft müşterileri bu platform üzerinden çözüm ortakları hakkında detaylı bilgiye erişebilir, hiç vakit kaybetmeden doğrudan iletişim kurabilir.

Bu çözüm merkezi sayesinde platformu kullananlar ihtiyaç duydukları hizmeti almak için firmalarla tek tek görüşmek zorunda kalmıyorlar. Alanında uzman, güvenilir partner firmalar hakkında detaylı bilgiye erişip, hizmet almak için hızlıca başvuru yapabilirler. Ayrıca çözüm ortaklarının IdeaSoft müşterilerine özel sunduğu indirimli fiyatlardan faydalanırlar.

İdeaexport

Platformda yurtdışına satış yapmak isteyenler için de bir çözüm bulunuyor: İdeaexport. Bu modül sayesinde yurtdışına satış yapanlar için tek tıkla çeviri, manuel düzenleme, ürünleri 160'tan fazla para birimi ile gösterebilme, lokasyon bazlı dil ve para yönetimi ve vergi tanımlamaları gibi özellikleri kullanabiliyorsunuz.
Hizmetin detayları ise aşağıdaki sayfada yer alıyor: https://www.ideasoft.com.tr/sayfa/ideaexport/


Çok ilginç bir site: Canlı İdeasoft

IdeaSoft ile e-ticaret hayatına başlayan, devam eden tüm e-ticaret sitelerinin anlık satış verilerini görebildiğiniz, Türkiye'deki e-ticaret hacmini gözler önüne seren bir site bulunuyor: https://canli.ideasoft.com.tr/

Bu sitede o an Türkiye'de satılan ürünleri canlı olarak görebiliyorsunuz. Anlık olarak çalışan site sayesinde Türkiye'deki o an nelerin satıldığını 7/24 takip edebiliyorsunuz.

IdeaSoft'dan hizmet almak için buradan, IdeaSoft E-ticaret paketlerini incelemek için de buradaki internet sitesine göz atabilirsiniz.